Справа № 2-а-1598/10
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 грудня 2010р. м. Вінниця
Суддя Замостянського районного суду м. Вінниці Луценко Л.В., розглянувши позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Замостянському районні м. Вінниці про визнання дій, щодо відмови у проведенні належного нарахування та виплати, державної соціальної виплати дітям війни у вигляді підвищення до пенсії на 30% мінімальної пенсії за віком у відповідності до ст.. 6 Закону України « Про соціальний захист дітей війни» неправомірними, зобов’язання Управління Пенсійного фонду України в Замостянському районні м. Вінниці виплатити недоотриману різницю між фактично виплаченою пенсією та пенсією з урахуванням підвищення на 30 % мінімальної пенсії за віком у відповідності до ст.. 6 Закону України « Про соціальний захист дітей війни» за період з 2006 року по 2010 рік, зобов’язання з дня набрання чинності рішення суду нарахувати та виплачувати щомісячну державну соціальну допомогу – 30 % надбавки до пенсії, ст.. 6 Закону України « Про соціальний захист дітей війни» у повному розмірі в подальшому, -
ВСТАНОВИВ:
13 грудня 2010 року, ОСОБА_1 звернулася із зазначеним позовом, обґрунтовуючи позов послався на те, що відповідно ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» дітям війни пенсії підвищуються щомісячно на 30% мінімальної пенсії за віком. Але їй така надбавка не виплачувалась. Просить визнати дій, щодо відмови у проведенні належного нарахування та виплати протягом, державної соціальної виплати дітям війни у вигляді підвищення до пенсії на 30% мінімальної пенсії за віком у відповідності до ст.. 6 Закону України « Про соціальний захист дітей війни» неправомірними, зобов’язати Управління Пенсійного фонду України в Замостянському районні м. Вінниці виплатити недоотриману різницю між фактично виплаченою пенсією та пенсією з урахуванням підвищення на 30 % мінімальної пенсії за віком у відповідності до ст.. 6 Закону України « Про соціальний захист дітей війни» за період з 2006 року по 2010 рік, зобов’язати з дня набрання чинності рішення суду нарахувати та виплачувати щомісячну державну соціальну допомогу – 30 % надбавки до пенсії, ст.. 6 Закону України « Про соціальний захист дітей війни» у повному розмірі в подальшому.
Відповідно до ч.1 ст.99 КАС України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого чим Кодексом або іншими законами. Частиною другою цієї статті визначено, що для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який , якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Згідно ч.1 ст.100 КАС адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Позивачем не надано заяви про поновлення строку звернення до суду.
Керуючись ст.ст.99,100 Кодексу адміністративного судочинства України,
УХВАЛИВ:
Позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Замостянському районні м. Вінниці про визнання дій, щодо відмови у проведенні належного нарахування та виплати, державної соціальної виплати дітям війни у вигляді підвищення до пенсії на 30% мінімальної пенсії за віком у відповідності до ст.. 6 Закону України « Про соціальний захист дітей війни» неправомірними, зобов’язання Управління Пенсійного фонду України в Замостянському районні м. Вінниці виплатити недоотриману різницю між фактично виплаченою пенсією та пенсією з урахуванням підвищення на 30 % мінімальної пенсії за віком у відповідності до ст.. 6 Закону України « Про соціальний захист дітей війни» за період з 2006 року по 2010 рік, зобов’язання з дня набрання чинності рішення суду нарахувати та виплачувати щомісячну державну соціальну допомогу – 30 % надбавки до пенсії, ст.. 6 Закону України « Про соціальний захист дітей війни» у повному розмірі в подальшому, залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського апеляційного адміністративного суду протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: