Судове рішення #12607444

Справа №2- 4953/2010/1231

ЗАОЧНЕ     РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ         УКРАЇНИ

21 грудня 2010р. Стахановський міський суд Луганської області у складі:

Головуючий суддя:     Бондаренко Н.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Стаханова цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому зазначила що, з 31.10.2009 р. вона перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем. Шлюб було зареєстровано у відділі реєстрації актів цивільного стану Стахановського МУЮ, актовий запис № 553. Від шлюбу вони дітей не мають.

Сім’я розпалася остаточно у зв’язку зі зміною відносин, відповідач став проживати окремо у іншому місті, забравши свої речі та повідомивши про необхідність розлучення, але до цього моменту не приїхав та на розлучення не подав, шлюбні відносини не підтримують з липня 2010 року, подальше збереження сім’ї не можливо ні за яких обставин, просить суд розірвати шлюб.

У судове засідання сторони не з'явилися, про час і місце розгляду справи повідомлені належним чином.

Від позивача надійшла заява, в якій вона зазначила, що позовні вимоги підтримує у повному обсязі і просить розглянути справу за її відсутності, проти заочного розгляду справи не заперечує.

Відповідач причин неявки не повідомив, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.

На підставі ч.4 ст.169, ч.1,2 ст.224 ЦПК України ухвалено рішення про заочний розгляд справи, а також про розгляд справи в порядку ч. 2 ст. 197 ЦПК України, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Дослідивши обставини справи та перевіривши їх доказами, суд вважає, що позов підлягає задоволенню у повному обсязі, при цьому приймає до уваги наступне

У судовому засіданні було встановлено, що сторони по справі перебувають у зареєстрованому шлюбі з 31 жовтня 2009 року.

Сторони не проживають разом тривалий час, а саме з липня 2010 року, відповідач проживає в іншому місці, намірів зберегти сім’ю не висловлює, спору щодо поділу майна не заявляють.

Згідно ст.110 Сімейного кодексу України, один з подружжя має право пред’явити до суду позов про розірвання шлюбу.

Відповідно до ст.111 СК України суд вживає заходів щодо примирення подружжя, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства. Разом з тим, суд вважає недоцільним надавати сторонам строк для примирення та збереження шлюбу, оскільки, це не буде відповідатиме інтересам сторін.

Згідно ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.

Таким чином, на підставі вищевикладеного, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 10, 11, 12, 27,31,130,169,174,197,209, 212, 214-215, 224-226 ЦПК України, ст.ст.110-112 Сімейного кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити повністю.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище ОСОБА_1) та ОСОБА_2 який був зареєстрований 31 жовтня 2009 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Стахановського МУЮ, Луганської області, актовий запис № 553.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали  про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.

Заочне рішення набирає законної сили відповідно до загального порядку, встановленого ЦПК України.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Луганської області через суд першої інстанції, шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення  судового рішення, можуть  подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

    Головуючий:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація