Судове рішення #12606568

справа № 2-4496/10

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

І М Е Н Е М        У К Р А Ї Н И

/заочне/

10.09.2010 року.                 Франківський районний суд м.Львова

в складі :

головуючої судді     Дячишин В.Ф.

при секретарі     Трубич З.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-          

               

в с т а н о в и в:

сторони зареєстрували шлюб 08.10.1992 року у Залізничному районному відділі ЗАГС м.Львова. У шлюбі народилась донька – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу покликаючись на те, що подружнє життя з відповідачкою не склалось так як у них різні характери та різні погляди на життя. Відсутність взаєморозуміння, байдужість один до одного привели до того, що втратили почуття любові та поваги один до одного. Шлюб не приніс їм щастя. Близько пів року проживають окремо, подружніх відносин не підтримують, спільного господарства не ведуть. Примирення між ними є неможливим. Просить позов задовольнити та розірвати шлюб.  

У судовому засіданні позивач підтримав свої позовні вимоги, дав пояснення, аналогічні викладеним у позовній заяві, додатково пояснив, що між ними досягнуто усної угоди проте, що дитина залишиться проживати з ним. Просить шлюб розірвати, так як примирення неможливе.

Оскільки відповідач у судове засідання не з»явилась, хоча про час та місце слухання справи була належним чином повідомлена, що стверджується відміткою в журналі вихідної кореспонденції, жодних заперечень на позов до суду не подала, а тому суд у відповідності до вимог  ст.ст.169, 224 ЦПК України,  вважає, що справу слід слухати у  відсутності відповідача, на підставі наявних у справі доказів, проти чого позивач не заперечив.

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши зібрані по справі докази у їх сукупності, з»ясувавши дійсні обставини справи, суд вважає, що позов слід задовольнити з наступних підстав.

Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Судом встановлено, що подружнє життя у сторін не склалося, оскільки відповідач та позивач виявилися людьми з різними характерами та поглядами на сімейне життя. На даний час сторони проживають окремо, не підтримують подружніх відносин та не ведуть спільного господарства. В шлюбі народилась донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Внаслідок усної домовленості сторони вирішили, що діти – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 будуть проживати з батьком  ОСОБА_1.

Враховуючи наведене, суд приходить до висновку, що подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливе і такі обставини суперечать інтересам сторін, тому шлюб слід розірвати.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 169, 212, 215, 224-226 ЦПК України, ст. ст. 110 - 112 СК України суд,-

в и р і ш и в:

позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 08.10.1992 року у Залізничному районному відділі ЗАГС м.Львова, актовий запис №431.

Дітей – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 залишити проживати з батьком - ОСОБА_1.

Після розірвання шлюбу ОСОБА_2 залишити прізвище ОСОБА_2

Рішення суду про розірвання шлюбу після набрання ним законної сили надіслати до Залізничного районного відділу ЗАГС м.Львова для поставлення відмітки в актовому записі про шлюб.

             Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. На рішення суду може бути подано апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Апеляційного суду Львівської області. Особи, які брали участь у  справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

 

Суддя:                                                                                                В.Ф.Дячишин

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація