Судове рішення #12598482

Справа №2а-3293

2010 рік

У Х В А Л А

29 жовтня 2010 року                                                                                   місто Запоріжжя

    Суддя Жовтневого районного суду міста Запоріжжя Скользнєва Н.Г.   розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 23055 територіального виборчого округу № 75   про включення до списку виборців, -

            В С Т А Н О В И Л А:

29 жовтня 2010 року ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 23055 територіального виборчого округу № 75   про включення до списку виборців.

    У відповідності до положення п. 5 ст. 31 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських селищних, міських голів”, відповідно до яких заява, зазначена у частині 3 статті 31 цього Закону, може бути подана не пізніше як за три дні до дня виборів і розглядається виборчою комісією протягом одного дня. Заява, подана після зазначеного строку, залишається без розгляду.

    У зв”язку з тим, що позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду після 24 години 28 жовтня 2010 року, а саме 29 жовтня 2010 року, тобто за два дні до дня голосування, суд вважає за необхідне залишити її позов до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 23055 територіального виборчого округу № 75   про включення до списку виборців для голосування на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року без розгляду.

Керуючись ч.3, ч.4 ст. 173 КАС України, . 5 ст. 31 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських селищних, міських голів”,

                        У Х В А Л И Л А:

   

Адміністративний позов ОСОБА_1 до дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 23055 територіального виборчого округу № 75   про включення до списку виборців залишити без розгляду.

    Копію ухвали невідкладно видати позивачу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у дводенний строк з дня її проголошення.

Суддя:                                                     Н.Г.Скользнєва

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація