Судове рішення #12595766

                                                                                                                   

                           

Справа №  2- 7565- 2010 року

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

17 грудня  2010  року   Соснівський районний суд м. Черкаси в складі :

                                          головуючого судді – ТОКОВОЇ С.Є.

                                          при секретарі – ОВЧАРЕНКО І.С.

                                                                                     

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси  цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу,                        

В С Т А Н О В И В:

                 Позивач звернувся з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, вказуючи, що   09 серпня 2001 року сторони зареєстрували шлюб у  Черкаському міському відділі реєстрації актів громадянського стану, актовий запис  № 1050.

             Від шлюбу сторони мають неповнолітню дитину: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з позивачкою та перебуває на її утриманні.

     З вересня 2009 року сторони сімейних та подружніх стосунків не підтримують.

             В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала та просила суд їх задоволити, посилаючись на те, що сім’я розпалась і примирення не можливе. Мають різні погляди на сімейне життя,  спір про  розподіл спільного майна вирішили в добровільному порядку.

      Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав та не заперечував проти їх задоволення.

    Суд, заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, встановив наступні факти та відповідні їм правовідносини, які регулюються нормами сімейного законодавства.

    В судовому засіданні встановлено, що 09 серпня 2001 року сторони зареєстрували шлюб у  Черкаському міському відділі реєстрації актів громадянського стану, актовий запис  № 1050.

             Від шлюбу сторони мають неповнолітню дитину: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з позивачкою та перебуває на її утриманні.

    З вересня 2009 року сторони сімейних та подружніх стосунків не підтримують.    

Відповідно до ч. 1 ст. 21 Сімейного Кодексу України шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану.

    Стаття 112 Сімейного кодексу України визначає, що суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя.

    Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

     Суд вважає, що позов підлягає до задоволення, оскільки сім‘я розпалась остаточно, для її відновлення можливостей немає, сторони сімейних відносин не підтримують і поновлювати їх не збираються, подальше збереження сім’ї неможливе, а тому суд вважає за необхідне шлюб між сторонами - розірвати.

      При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу витрати стягнути з відповідача а позивача від витрат звільнити.

     Керуючись ст.ст.10, 60, 212-215, 218 ЦПК України, ст.ст. 105 ч. 3, 110, 112 СК України, суд –  

                                                           

В И Р І Ш И В :          

 

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 09 серпня 2001 року у  Черкаському міському відділі реєстрації актів громадянського стану, актовий запис № 1050 –   РОЗІРВАТИ .

             При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 державне мито в сумі 20 грн., ОСОБА_1 від сплати державного мита на користь держави звільнити.        

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду протягом 10 днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

        ГОЛОВУЮЧИЙ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація