Судове рішення #12594750

справа № 2-1413/10

УХВАЛА

29 листопада 2010 року суддя Скадовського районного суду Херсонської області Ведмідська Н.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства про захист прав споживачів, про розірвання договору про надання споживчого кредиту, договору іпотеки, договорів поруки та спонукання до вчинення дій,-

ВСТАНОВИЛА:

Позивач звернувся до відповідача з зазначеним позовом.

Ухвалою суду від 12.10.2010 року зазначена позовна заява залишена без руху, оскільки подана з порушенням вимог ст.ст.119, 120 ЦПК України, а саме: позивач звернувся з позовом, в якому просить розірвати кредитний договір укладений з ПАТ «УкрСиббанк» та визнати недійсним договір іпотеки укладений позивачем від власного імені, та від імені своїх довірителів ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 з ПАТ «УкрСиббанк».

    Враховуючи, що рішення по справі може вплинути на права та обов’язки всіх учасників договору іпотеки, слід уточнити коло осіб, які мають брати участь у справі та надати судові копії позовної заяви з додатками по числу учасників процесу.

Крім цього, позовна заява не містить вимогу про зобов’язання нотаріуса вчинити певні дії, тоді як позовна заява не містить зазначення процесуального статусу нотаріуса, як учасника процесу.  

Відповідно до ст.121 ЦПК України позивачу був наданий строк до 28.11.2010 року для усунення вказаних недоліків, які позивачем не виконані.

    На підставі ч.2 ст.121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду не виконає вимоги у встановлений строк, позовна заява вважається неподаною та повертається позивачеві.

    Керуючись ст.121 ЦПК України, суддя –

УХВАЛИЛА:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства про захист прав споживачів, про розірвання договору про надання споживчого кредиту, договору іпотеки, договорів поруки та спонукання до вчинення дій   -   вважати неподаною та повернути позивачу.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області протягом п'яти днів з дня її проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги через Скадовський районний суд Херсонської області. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

    Суддя                                                Н.І.Ведмідська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація