Судове рішення #12589233

№ 3-16073/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

08 грудня 2010 року суддя Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області Лила В.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП у відношенні:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Троїцьке, Павлоградського району,  не працюючого, що мешкає:  АДРЕСА_1

в с т а н о в и в:

20.07.2010 року о 19-40г. в м.Новомосковську, по вул. Радянська, ОСОБА_1 керував мотоциклом НОМЕР_1 в стані алкогольного сп’яніння.

В суд за викликом ОСОБА_1, не з'явився, хоча належним чином повідомлений про час та дату розгляду матеріла, (сповіщення а.с.13) тому на підставі ст. 268 КУпАП суду вважає можливим розглянути справу в його відсутність. В своїх письмових поясненнях ОСОБА_1 зазначив, що правопорушення визнає. (а.с.1)

Судом досліджені постанова про виділення матеріалів справи  з кримінальної справи  про притягнення особи до адміністративної відповідальності (а.с.3), протокол допиту в якості свідка ОСОБА_1.(а.с.6), висновок експерта №714/14 від 18.08.2010р. в якому зазначено, що в крові ОСОБА_1 виявлений спирт. (а.с.7-8)

Дослідивши обставини справи, суд вважає, що вина ОСОБА_1, у скоєному правопорушенні передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП доведена. Так, згідно п. 2.9а Правил дорожнього руху України водієві забороняється керувати транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння або перебуваючи під впливом наркотичних чи токсичних речовин.

На підставі зазначеного ОСОБА_1П, не мав права керувати транспортним засобом  в стані алкогольного сп?яніння.

Відповідно до ст. 38 КУпАП України адміністративне стягнення може бути накладено якщо справа про адміністративне правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді) стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніше як через три місяці з дня його виявлені. У разі відмови в  порушенні кримінальної справи, або закриття кримінальної справи, але при наявності в діях правопорушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш ніж через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи, або про її закриття.  

            В зв’язку з закінченням строку для притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, керуючись ст. 38, ст. 247 п.7  КУпАП, суд –

п о с т а н о в и в :

         

визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП України та притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на один рік.

          Справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст. 130 КУпАП – закрити в зв’язку з закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора потягом десяти днів з дня винесення постанови.        

Суддя                                                                       Лила В.М.  

Копія

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація