Судове рішення #12583950

                                                           

                                                     

                                                                                                                      Справа  № 2-0-207/10

                                                                         

        РІШЕННЯ

    Іменем України

         29 жовтня 2010 р.                                                          Кіровський районний суд АР Крим

                                 у складі:  головуючого -  судді Михайлова Р. В.

                                                 при секретарі    -      Дранич Л. Ф.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Кіровське цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа – відділ міжнаціональних відносин та міграції виконавчого комітету Старокримської міської ради про встановлення факту, що має юридичне значення,

встановив:

ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту родинних відносин  з ОСОБА_2, мотивуючи тим, що ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_3 року був її рідним батьком, проте з-за розбіжності написання прізвища батька  в свідоцтві  про її народження де воно зазначено як ОСОБА_2, в архівній довідці про депортацію та свідоцтві про його смерть де воно зазначено як ОСОБА_2, вона не може стати на квартирний облік в якості депортованої, у зв’язку з чим, просить суд встановити юридичний факт родинних відносин.

Встановлення факту родинних відносин необхідно їй для постановки на квартирний облік.

У судовому засіданні заявниця підтримала заяву, пояснивши, що у зв’язку з  розбіжностями написання прізвища батька  в свідоцтві  про її народження де воно зазначено як ОСОБА_2, в архівній довідці про депортацію та свідоцтві про його смерть де воно зазначено як ОСОБА_2, вона не може стати на квартирний облік в якості депортованої, у зв’язку із чим, просить суд задовольнити заяву.

Заінтересована особа  явку свого представника до суду не забезпечила, надіслала заяву, в якій просить справу розглянути за його відсутністю, не заперечує проти задоволення заяви.

Суд вважає за можливе розглянути справу у його  відсутність, за матеріалами, що є у справі.

Вислухавши пояснення заявниці,  дослідивши матеріали справи, суд знаходить, що заява підлягає  задоволенню, з наступних підстав:

Відповідно до положень ч. 1 ст. 235 ЦПК України, під час розгляду справ окремого провадження суд зобов’язаний сприяти у здійснені та охороні гарантованих Конституцією и законами України прав, свобод чи інтересів фізичних або юридичних осіб, вживати заходів щодо всебічного, повного і об’єктивного з’ясування обставин справи.  

Згідно п.1 ч. 1 ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами.  

Судом досліджений паспорт громадянина України Серії ЕТ № НОМЕР_1 виданий Кіровським РВ ГУ МВС України в Криму 25 березня 2010 року на ім’я ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки АДРЕСА_1 (а. с.4);

Судом досліджено свідоцтво про народження ОСОБА_1, дата народження – ІНФОРМАЦІЯ_1 року, місце народження  АДРЕСА_1, актовий запис № 96 від 14.04.1952 року, в графі „батько” зазначений   ОСОБА_2, в графі „мати” зазначена ОСОБА_3 (а. с. 5);

      Згідно свідоцтва про укладення шлюбу  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  уклала 19.04.1978 року шлюб зОСОБА_4 та після реєстрації шлюбу змінила прізвище на прізвище чоловіка – ОСОБА_1 (а. с. 6);

    Судом досліджено свідоцтво про смерть серії І-ЮС № НОМЕР_2 ОСОБА_2 у віці 55 років,  дата смерті  - ІНФОРМАЦІЯ_3 року, місце смерті – ДВЗ 1,  Бекабадського  району, Ташкентської області, (а. с. 9).

      Судом досліджена  архівна довідка № 7/4-С-2384 від 04.03.2008 року, згідно якої ОСОБА_2, 1926 року народження був виселений в 1944 році з Кримської АССР в Беговатський р-н, Ташкентської області (а. с. 8);

         Враховуючи, що дані, вказані в свідоцтві про народження заявниці в графі ?атько”, у свідоцтві про укладення шлюбу та у свідоцтві про смерть, архівній довідці  про депортацію ОСОБА_2 повністю співпадають крім написання однієї приголосної літери в його прізвищі, суд вважає факт того, що  ОСОБА_2, смерть якого послідувала ІНФОРМАЦІЯ_3 року, зазначений в архівній довідці, - являвся за життям  батьком  ОСОБА_1, доведеним  в судовому засіданні, а вимоги заявниці про встановлення факту родинних відносин обґрунтованими і таким, що підлягає задоволенню.

      Керуючись ст.ст.10, 60, 212, 234, 235 ЦПК  України, на підставі ст.ст. 235 ч. 1, 256 ч.1 п.1  ЦПК України, суд,-

в и  р і ш и в :

    Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення задовольнити.

    Встановити юридичний факт того, що ОСОБА_2, зазначений в архівній довідці про депортацію № 7/4-С-2384 від 04.03.2008 року, що видана інформаційним центром Міністерства Внутрішніх справ  Республіки Узбекистан, який помер ІНФОРМАЦІЯ_3 року у с ДВЗ 1,  Бекабадського  району, Ташкентської області, доводився за життя батьком ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки АДРЕСА_1.

     Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду АР Крим через Кіровський районний суд АР Крим. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення.

    Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

                     Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація