Судове рішення #12581827

                                                                                                                            справа № 2 – 717 / 2010

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

13 грудня 2010 року    Золочівський районний суд Львівської області

в складі  судді              Гуляка В.В.

при секретарі               Захарчук Н.Я.

особи, які беруть участь у справі :

позивачка : ОСОБА_1,

відповідач : ОСОБА_2,

треті особи : ОСОБА_3, Золочівське міське виробниче житлово-комунальне підприємство Львівської області,

представник третьої особи Золочівського МВЖКП : Наконечна Оксана Миронівна,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Золочівського районного суду Львівської області справу за позовом ОСОБА_1 про визнання ОСОБА_2 таким, що втратив право на користування житловим приміщенням – квартирою АДРЕСА_1

                                                                           в с т а н о в и в :

Позивачка ОСОБА_1 у заявленому позові просить визнати відповідача ОСОБА_2 таким, що втратив право на користування житловим приміщенням – квартирою АДРЕСА_1

В період судового розгляду справи сторони по справі вирішили завершити спір мировою угодою, у судовому засіданні подали суду письмову заяву про визнання мирової угоди, письмовий текст мирової угоди і просять таку мирову угоду визнати судом.

У зв’язку із визнанням мирової угоди сторони просять провадження по справі закрити.

Сторони заявили, що розуміють суть вчиненої мирової угоди та її правові наслідки, розуміють наслідки закриття провадження по справі.

Заслухавши пояснення осіб, які беруть участь у справі та які з’явились у судове засідання, вивчивши матеріали справи та враховуючи, що умови мирової угоди не суперечать законові, не порушують прав, свобод чи інтересів інших осіб, суд вважає, що укладену між сторонами мирову угоду слід визнати. У зв’язку із визнанням мирової угоди провадження по справі необхідно закрити.  

Зміст ст.ст. 175, 206 ЦПК України сторонам роз’яснено.

Керуючись ст.ст. 175, 205 п.4, 206, 209 ЦПК України, суд -

у х в а л и в :

      Визнати укладену між сторонами по справі ОСОБА_1 та ОСОБА_2 мирову угоду на таких умовах :

1.  ОСОБА_2 зобов’язується до 06 лютого 2011 року виселитись і знятись із реєстрації місця проживання за адресою : квартира АДРЕСА_1

2 . ОСОБА_1 як власник квартири АДРЕСА_1 не заперечує проти того, що ОСОБА_2 до 06 лютого 2011 року буде зареєстрований у цій квартирі АДРЕСА_1.  

У зв’язку із визнанням мирової угоди закрити  провадження по справі за позовом ОСОБА_1 про визнання ОСОБА_2 таким, що втратив право на користування житловим приміщенням – квартирою АДРЕСА_1

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області через Золочівський районний суд Львівської області шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її проголошення, а особами, які не булим присутніми у судовому засіданні під час проголошення ухвали – протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.

        Суддя :  

  • Номер: 6/755/773/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-717/2010
  • Суд: Дніпровський районний суд міста Києва
  • Суддя: Гуляк Василь Васильович
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.05.2019
  • Дата етапу: 17.07.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація