УХВАЛА
про залишення заяви без розгляду
«09» листопада 2010 року м. Дніпропетровськ
Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська у складі:
судді - Спаї В.В.,
при секретареві – Гудим О.І.,
за участі представника позивача – Постового І.М.,
за участі представника відповідача - ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Приватбанк» до ОСОБА_3 про звернення стягнення на майно,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із даним позовом, в його обґрунтування посилаючись на те, що відповідно до укладеного договору від 21.07.2007 р. ОСОБА_3 отримала кредит в розмірі 47 000,00 доларів США, взяв на себе зобов’язання здійснювати погашення кредиту та сплачувати відсотки за його користування у визначеному у договорі порядку. Зазначаючи у позові про те, що через порушення умов договору та приписів ст.ст. 526, 527, 530 ЦПК України відповідач не виконала зобов’язання за кредитним договором, що призвело до утворення заборгованості в розмірі 46762,65 доларів США, у позові й заявлено вимогу про звернення стягнення на майно, яке є забезпеченням виконання зобов’язань за кредитним договором.
До суду надійшла заява представника повивача про залишення позову без розгляду через те, що заборгованість з боку відповідача була погашена в повному обсязі.
Розглянувши заяву представника позивача, з’ясувавши обсяг повноважень представника позивача на вчинення даної процесуальної дії, заслухав представника відповідача, який висловився позитивно та просив суд залишити позов без розгляду, суд дійшов до наступного висновку.
Згідно зі змістом п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, у тому числі, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Як було встановлено судом, представник позивача в окремо наданій суду заяві просив суд залишити позовну заяву до ОСОБА_3 без розгляду , тому суд, керуючись п. 5 ч. 1 ст. 207, ч. 2 ст. 208 та ст. 210 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Заяву Публічного акціонерного товариства «Приватбанк» до ОСОБА_3 про звернення стягнення на майно залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду через Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська протягом п’яти днів з дня її проголошення шляхом подачі апеляційної скарги.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо її не було подано. Якщо було подано апеляційну скаргу, ухвала суду набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя