Судове рішення #12571343

Криворізький районний суд Дніпропетровської області

СУДОВИЙ НАКАЗ

08 грудня 2010 року                                                          Справа № 2-Н-403/2010

Суддя Криворізького районного суду Дніпропетровської області Приміч Г.І., розглянувши заяву ВАТ по газопостачанню та газифікації “Криворіжгаз” про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за спожитий природний газ

відповідно до ст. 509, 610, 611, 623, 714 ЦК України та керуючись ст. ст. 95, 96 ч.1 п. 1, 99, 102-105 ЦПК України, -

НАКАЗУЮ:

1.Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає та зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1,    

на користь ВАТ по газопостачанню та газифікації “Криворіжгаз”: 50051, м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 1, р/р 2603130015716 в Філії Дзержинського відділення №7806 ВАТ “Ощадбанк”, МФО 306072, код ОКПО підприємства 03341397,

заборгованість за спожитий природний газ в розмірі  2906 (дві тисячі дев’ятсот шість) гривен 09 копійок (борг за період з 01.02.2008 року по 01.10.2010 року).

1. Стягнути з боржника на користь держави судовий збір у розмірі __25___ грн. __50___коп.

2. Стягнути з боржника витрати, пов'язані з розглядом цивільної справи Криворізьким районним судом Дніпропетровської області у розмірі __30__ гривень __00__ копійок

3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя ______________ Г.І. Приміч

Місце печатки суду

Згідно ст.  104 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України)   після видачі судового наказу суд не пізніше наступного дня надсилає його копію боржникові рекомендованим листом із повідомленням.

Згідно ст. 105 ЦПК України , боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказ у та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі, і має відповідати вимогам ст. 105 ЦПК України. До неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми ст. 121 ЦПК України.

Заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви (ст. 105 - 1 ЦПК України).

Згідно ст. 106 ЦПК України, у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Якщо суд за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу прийняв ухвалу про залишення такої заяви без задоволення або змінив судовий наказ, то судовий наказ чи змінений судовий наказ набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судовий наказ чи змінений судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Судовий наказ набрав чинності  «___»  _______________  2010 року.

          Дата видачі судового наказу стягувачу «___» __________ 2010 року.

Строк пред’явлення виконавчого документа (судового наказу) до

виконання «___» __________ 201___ року

Суддя_______________ Г.І. Приміч

Місце печатки суду

Відмітки про виконання судового наказу

Інші - відмітки _______________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація