Справа № 2с - 260\2010 рік
У Х В А Л А
13 грудня 2010 року суддя Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Ткаченко С.В., розглянувши заяву ОСОБА_2 про скасування судового наказу -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 27 10 2010 року звернулася до суду з заявою про скасування судового наказу від 18 03 2007 року про стягнення заборгованості на користь ЗАТ « ПриватБанк « .
Ухвалою суду від 05 11 2010 року заява залишена без руху згідно зі ст. 105, 121 ЦПК України до 01 грудня 2010 року з пропозицією усунути недоліки, так як заяву складено в порушення цивільно – процесуального законодавства , а саме :
Відповідно до ст. 105 ЦПК України у заяві про скасування судового наказу має бути зазначено:
1) найменування суду, в який подається заява;
2) ім'я (найменування) стягувача та боржника, а також ім'я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження;
3) наказ, що оспорюється;
4) посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача;
5) посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача;
6) перелік документів, що додаються до заяви.
4. Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
Крім того, заявник не просить поновити строк оскарження судового наказу та не обгрунтовує поважність пропуску 10 –ти денного строку оскарження судового наказу. Відповідно до поштового повідомлення наказ був отриманий ОСОБА_2 31 05 2008 року ( минуло понад 2 роки). Заяву про скасування судового наказу ОСОБА_2 обгрунтовує ст. 104 ЦПК України , однак ст. 104 ЦПК України регулює порядок надіслання боржникові копії судового наказу , а не підстави та порядок скасування судового наказу. А також, стягувач ЗАТ КБ « Приватбанк « на даний час має іншу назву.
30 11 2010 року в суд надійшла уточнена заява , однак недоліки , що вказані в ухвалі від 05 11 2010 року усунуті не в повному об»ємі, а саме : заявник не просить поновити строк оскарження судового наказу та не обгрунтовує поважність пропуску 10 –ти денного строку оскарження судового наказу. Відповідно до поштового повідомлення наказ був отриманий ОСОБА_2 31 05 2008 року.
Заява про скасування наказу повинна містити посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача; посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача. Заявник тільки вказує , що заборгованості перед банком не має , однак не посилається на обставини , які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача; посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення .
Тому суд вважає, що ухвала про залишення заяви без руху виконана не в повному об»ємі , та підлягає поверненню заявнику.
Згідно зі ст. 121 ЦПК України позовна заява вважається не поданою і підлягає поверненню позивачеві.
Керуючись ст. ст. 119,121 ЦПК України ,
У Х В А Л И В:
заяву ОСОБА_2 про скасування судового наказу вважати не поданою і повернути позивачеві.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга в апеляційний суд Дніпропетровської області протягом 5 днів з дня її проголошення . У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя С.В.Ткаченко