Судове рішення #12563125

                                                                                                                               

                                                                                                                     Справа № 3-1568\2010р.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 грудня 2010  року    суддя Ізюмського  міськрайонного  суду  Харківської області  Винниченко П.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції у Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

    ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженку Пермської області,  громадянку України, заміжня, продавець ФОП ОСОБА_2,  мешкає: АДРЕСА_1.

за  ст.155-1 ч.1  КпАП України,

                                  в с т а н о в и в  :

    17.11.2010 року  при перевірці торгівельного павільону - магазину ФОП ОСОБА_2, розташованого за  адресою: АДРЕСА_2  було встановлено порушення порядку проведення розрахунків із споживачами, а саме: не відповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі, зазначеній в денному звіті РРО.

           Викладене підтверджується визнанням вини  правопорушником, протоколом про адміністративне правопорушення від 17.11.2010 року,  серія  АА 225227, актом перевірки.

           Дії гр. ОСОБА_1 вірно  кваліфіковані за ст.155-1 ч.1 КУпАП України,  оскільки вона порушила п. 8,9, 13 ст. 3 Закону України № 265/95- ВР від 06.07.1996 року  «Про застосування  РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями.

           В протоколі присутній підпис правопорушника про визнання своєї вини.

           При накладенні адміністративного  стягнення відповідно до ст.33 КпАП України  враховуються  характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його  вини, майновий  стан, обставини, що  пом'якшують   і обтяжують  відповідальність, а тому на гр. ОСОБА_1 слід накласти  адміністративне стягнення у вигляді  штрафу на користь держави .                  

Керуючись ст.ст. 155-1 ч.1, 27, 284 п.1, 285 КУпАП, -

п о с т а н о в и в :

           Визнати винною ОСОБА_1 в  скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 155-1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у сумі - 34-00 гривні.

            Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Ізюмський міськрайсуд протягом 10 днів з дна винесення.

         

   

    Суддя:                                                                                      П.П.Винниченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація