Справа № 3 – 4327/10
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
15 грудня 2010 року Суддя Кіровського райсуду м. Кіровограда Солопов Ю. О , розглянувши матеріали, які надійшли з Кіровоградського відділення ДАІ МВ УМВС в області, про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, працює "Крейнер -Трейд" менеджер, проживаючого в АДРЕСА_1 за ст. 124 КУпАП , -
В С Т А Н О В И В :
19.11.2010 року о 12 год.00 хв. гр. ОСОБА_1 в м. Кіровограді по вул. Ушакова - керував автомобілем Ліфан д/н ВА 6308АК в порушенні п.13.1, під час проїзду не врахував дорожню обстановку, не вибрав безпечної дистанції, внаслідок чого скоїв зіткнення з автомобілем ВАЗ 2107 д.н. НОМЕР_1 який стояв перед пішохідним переходом, в результаті чого автомобілі отримали механічні ушкодження, тобто скоїв правопорушення передбачене ст. 124 КУпАП
В судове засідання порушник не з'явився, зі слів його батька він знаходиться у відрядженні, неявка особи не перешкоджає розгляду справи, оскільки він був повідомлений належним чином.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає що його вина знайшла свої повне підтвердження а саме протоколом з поясненнями порушника, схемою ДТП, поясненнями осіб.
При призначенні покарання, враховує характер і ступінь тяжкості скоєного проступку, обставини, які обтяжують та пом'якшують відповідальність, особу порушника, визнає винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та призначає стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 283-285 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
Гр. ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти стягнення у вигляді штрафу в сумі 340 гривен.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області на протязі 10 днів.
Суддя Кіровського
районного суду
м. Кіровограда Ю.О.Солопов
Постанова підлягає до виконання до 15.03.2011 року.