Судове рішення #12560370

Справа №3-803/2010 р.

   ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

      6 жовтня 2010 року                    Суддя Березівського районного суду Одеської області Дєтков О.Я., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Березівка Одеської області адміністративну справу за протоколом, складеним Березівським РВ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1, за ч.1 ст. 139 КУпАП,

 ВСТАНОВИВ

      07.09.2010 року  о 13.00 год. в м. Севастополі на проспекті Героїв Сталінграду ОСОБА_1, керував автомобілем МАЗ 54323 д.н. НОМЕР_1 з напівпричепом д.н НОМЕР_2, при виїзді з будівельної площадки виніс шматки грязі на проїжджу частину дороги, чим забруднив її.  

     В діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.139 КУпАП.

     У судовому засіданні порушник винним себе визнав повністю.

     Крім визнання вини у судовому засіданні, факт скоєного правопорушення підтверджується поясненнями порушника у судовому засіданні, протоколом про адміністративне правопорушення СН № 060894 від 7 вересня 2010 року, а також матеріалами справи (а.с.2-6).

     При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення на правопорушника суд враховує характер вчиненого та особу винного.

     За таких обставин суд вважає застосувати до порушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

     Керуючись ст.ст.283-285 КУпАП,

 ПОСТАНОВИВ

      ОСОБА_1 визнати винним за  ч.1 ст.139 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі – 340 грн..

     Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

       Суддя:

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація