Справа №3-758_/2010 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 вересня 2010 року Суддя Березівського районного суду Одеської області Дєтков О.Я., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Березівка Одеської області адміністративну справу за протоколом, складеним Березівським РВ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1, за ч.1 ст.173-2 КУпАП,
ВСТАНОВИВ
ОСОБА_1, 25 вересня 2010 р. 0 17-00 годин, знаходячись у своєму домоволодінні по АДРЕСА_1 в нетверезому стані, разом із своєю дружиною ОСОБА_2 та донькою ОСОБА_3. В ході сварки ОСОБА_1 висловлювався на адресу дружини та доньки брутальною лайкою, погрожував фізичною розправою. Своїми діями вчинив насильство в сім’ї психологічного характеру.
В діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП.
У судовому засіданні порушник винним себе не визнав повністю.
Факт скоєного правопорушення підтверджується поясненнями порушника у судовому засіданні, протоколом про адміністративне правопорушення ОД № 0012394 від 29 вересня 2010 року, а також матеріалами справи (а.с.4-11).
При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення на правопорушника суд враховує характер вчиненого та особу винного.
За таких обставин суд вважає застосувати до порушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст.283-285 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ
ОСОБА_1 визнати винним за ч.1 ст.173-2 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 грн.
Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: