Справа № 3-1904/2010 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 листопада 2010 року
Суддя
Костопільського районного суду Рівненської області
Піскунов В.М.
розглянувши матеріали, які надійшли від Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1; громадянина України; студента БТТ; проживає АДРЕСА_1
за ст.175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В С Т А Н О В И В :
25.10.2010 року близько 15 год, гр. ОСОБА_2 курив цигарки в громадському місці біля приміщення БТТ, що по вул. Степанська м. Костопіль.
В судове засідання гр. ОСОБА_2 не з’явився.
Факт вчинення ним вказаного правопорушення стверджується матеріалами справи.
Враховучи матеріали справи, особу правопорушника, що неповнолітній не працює, суд вважає за можливе застосувати, щодо нього заходи впливу у виді попередження.
На підставі наведеного та керуючись ст. 13, 24-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
П О С Т А Н О В И В :
Застосувати до гр-на ОСОБА_2, заходи впливу у виді попередження.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області через Костопільський районний суд протягом десяти днів з дня винесення.
СУДДЯ: