Судове рішення #12547180

  Справа № 2-793/2010 р.

    У Х В А Л А  

про закриття провадження у справі  

 3 грудня  2010 року                                                                                            м. Жашків

 Жашківський районний суд Черкаської області в складі:

                  головуючого судді                                              - Первак М.О.

при секретарі                                                       - Коломієць С.В.

 

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу,

  В С Т А Н О В И В:  

 Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В судовому засіданні встановлено, що 9 грудня 2008 року Жашківським районним судом Черкаської області, було розглянуто цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу, в результаті чого було ухвалено заочне рішення про розірвання шлюбу між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, яке на даний час набрало законної чинності, а тому є всі підстави для закриття даної цивільної справи.  

У відповідності до вимог п. 5 ст. 205 ЦПК України провадження у справі закривається якщо є рішення суду, прийняте в межах його компетенції, з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.

Керуючись п. 5 ст. 205 та п. 1 ст. 206 ЦПК України суд,

  У Х В А Л И В:    

 Провадження у справі  за  позовом  ОСОБА_1  до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу –  закрити.

Копію ухвали направити ОСОБА_1 .  

Апеляційну скаргу на ухвалу суду може бути подано до Черкаського апеляційного суду, через Жашківський районний суд протягом п’яти днів з дня її проголошення.

  Головуючий:                                                    М.О.Первак

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація