Судове рішення #12541326

                                                                                                        Справа 1-77/2010

                                                В И Р О К

                  І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

        13 грудня 2010 року            Оржицький районний суд Полтавської області в складі: головуючого - судді                                    Маліченка В.В.

при секретарі                                               Федорині А.А.

з участю прокурора                                     Спесивцева М.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Оржиця кримінальну справу про обвинувачення:  

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки АДРЕСА_2 мешканки АДРЕСА_1 одруженої, непрацюючої, на утриманні має двох неповнолітніх дітей, освіта середня, українки, громадянки України,  не судимої,

 

 у вчиненні злочину, передбаченого   ч. 1 ст. 185  КК України,

                                                             В С Т А Н О В И  В :

 30 серпня 2010 року, приблизно о 13.00 год. ОСОБА_1, в приміщенні магазину «Секонд хенд», яке розташоване по вул. Леніна, 31, в смт. Оржиця, Полтавської області, де вона працювала продавцем знайшла жіночу сумочку, яку забула потерпіла ОСОБА_2 в сумочці вона знайшла гроші в сумі 200 гривень, паспорт на ім’я потерпілої та пластикову картку Приватбанку, на ім’я потерпілої.   На обкладинці паспорта ОСОБА_1 виявила записаний РІН код картки. Після чого приблизно о 14.00 год. скориставшись знайденою в сумочці карткою, із банкомата, який знаходиться на АДРЕСА_3, викрала 1000 гривень, крім цього викрала також 200 гривень, які знаходилися в сумочці.

31 серпня 2010 року ОСОБА_1 викрадену сумочку, документи та інші речі, що були в сумочці повернула потерпілій.

Викраденням грошей, ОСОБА_1 завдала потерпілій збитки на суму 1200 грн.

         Своїми діями ОСОБА_1, вчинила злочин, тобто  таємне викрадення чужого майна (крадіжку),  який передбачений частиною 1 статті 185 КК України.  

        Допитана у судовому засіданні підсудна ОСОБА_1, свою вину у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, визнала повністю, та пояснила, що завдані потерпілій збитки нею відшкодовано в повному обсязі. Щиро розкаюється у вчиненому.

        Згідно ст. 299 КПК України, за згодою учасників судового розгляду, судом не досліджувались докази вини підсудної  стосовно фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються.

         Підсудна   має  нести кримінальну відповідальність за ч. 1 ст.  185 КК України як  за  таємне викрадення чужого майна (крадіжку).  

         Призначаючи підсудному покарання, суд враховує тяжкість вчиненого злочину, особу виннї,   та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання.  

Обставинами, що пом’якшують покарання підсудній, суд визнає її щире каяття та активне сприяння  у розкритті злочину, а також добровільне відшкодування заподіяних збитків.

Обставин, які б обтяжували покарання підсудній, судом не встановлено.

           Згідно медичного освідування  підсудна ОСОБА_1, здорова, працездатна, лікування від алкоголізму не потребує.

           Суд прийшов до висновку, що підсудній необхідно призначити покарання у виді штрафу і вважає, що такого покарання буде необхідно і достатньо для її виправлення та попередження нових злочинів.  

Речовий доказ,  банківську картку Приватбанку НОМЕР_1 яка передана на зберігання потерпілій, належить передати останній на правах їй належних.

 

    Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України , суд, -

                    З А С У Д И В:

    ОСОБА_1 визнати винуватою у вчиненні злочину передбаченого    ч. 1 ст. 185 КК України і призначити їй покарання  у виді штрафу в сумі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.

Запобіжний захід  до набрання вироком чинності  залишити попередній - підписку про невиїзд.  

Речовий доказ: банківську картку Приватбанку НОМЕР_1 яка передана на зберігання потерпілій ОСОБА_2, належить передати останній на правах їй належних.

 

На вирок може бути подана апеляція  до апеляційного суду Полтавської області через Оржицький районний суд протягом п’ятнадцяти діб після проголошення вироку.

 

           С уддя                                В.В.Маліченко  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація