Справа № 3-3996/2010 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 грудня 2010 року м. Краматорськ
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Чернобай А.О.,
розглянувши адміністративну справу, що надійшла з Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючої, проживає в АДРЕСА_1 про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якій права у відповідності із ст. 268 КУпАП України роз’яснені,-
ВСТАНОВИВ :
17.10.2010 р. приблизно о 12.00 годині у дворі АДРЕСА_2 малолітня дитина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, причинив згідно акту СМЄ № 101 від 20.10.2010 року легкі тілесні ушкодження малолітній ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_4 Тобто мати ОСОБА_2 – ОСОБА_1 не виконує обов’язки щодо виховання дитини, внаслідок чого її дитина ОСОБА_2, яка не досягла віку, з якого настає кримінальна відповідальність, вчинив діяння, що містять ознаки злочину, відповідальність за які передбачена КК України.
Таким чином, ОСОБА_1 скоїла правопорушення, яке передбачено ч. 4 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вина ОСОБА_1 у вказаному правопорушенні підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та поясненнями.
ОСОБА_1 у судовому засіданні вину свою признала повністю та щиро розкаїлася.
При накладанні стягнення до ст. 33 ч.2 КУпАП суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
Відповідно зі ст. 34 Кодексу України про адміністративні правопорушення щире розкаяння винного є обставиною, що пом’якшує відповідальність за адміністративне правопорушення.
Керуючись ч. 4 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винною ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення по ч. 4 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення України.
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у дохід держави у розмірі 170 (Сто сімдесят) гривень.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора. На постанову може бути подана апеляційна скарга особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Донецької області через Краматорський міський суд.
Суддя: