Справа № 3-3254/10
П О С Т А Н О В А
09.12.2010 року. м. Виноградів.
Суддя Виноградівського районного суду Закарпатської області Надопта А.А., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ та АТІ з обслуговування Виноградівського району УДАІ УМВС України в Закарпатській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1 за ст. 130 ч.1 КупАП,
В С Т А Н О В И В:
До Виноградівського районного суду Закарпатської області надійшла адміністративна справа про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, за ст. 130 ч.1 КупАП.
Як вбачається із матеріалів адміністративної справи то в такій відсутня точна адреса проживання ОСОБА_1, що стверджується довідкою відділку поштового звязку, тому такий не відповідає вимогам ст. 256 КупАП
На підставі викладеного та керуючись ст. 256 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративну справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1 за ст. 130 ч.1 КупАП, – повернути для належного дооформлення до ВДАІ та АТІ з обслуговування Виноградівського району УДАІ УМВС України в Закарпатській області.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Закарпатської області протягом десяти днів з дня винесення постанови, через даний місцевий суд.
Суддя Надопта А.А.