Судове рішення #12528705

Машівський районний суд  Полтавської області

Справа № 3-837/2010 року

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М            У К Р А Ї Н И

15 грудня 2010 року. Суддя Машівського районного суду Полтавської області Кравець С.В., розглянувши  матеріали, які надійшли від Машівського відділення Карлівської МДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки АДРЕСА_1, директора ТОВ «Компанія «Фармко»,

за ст.163-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

в с т а н о в и л а :

    При перевірці ТОВ «Компанія Фармко», вул. Леніна, 18 с. Мала Нехвороща Машівського району Полтавської області встановлено, що ОСОБА_1, будучи директором ТОВ «Компанія Фармко», допустила порушення порядку ведення податкового обліку, а саме до податкового кредиту за грудень 2008 року зайво включено податок на додану вартість в сумі 72100 грн., чим занижено податок на додану вартість, що призвело до ненадходження до бюджету кошів на вказану суму., чим порушено п.п.7.4.1, п.п. 7.4.4 п. 7.4 ст. 7, п.11.29 ст. 11 ЗУ «Про податок на додану вартість», Порядок акумуляції та використання коштів, які нараховуються сільськогосподарськими товаровиробниками - платниками податку на додану вартість щодо операцій з продажу товарів (робіт, послуг) власного виробництва, включаючи продукцію (крім підакцизних товарів), виготовлену на давальницьких умовах із власної сільськогосподарської сировини.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 від пояснення відмовилася.

У судове засідання ОСОБА_1 не з’явилася, хоча належним чином повідомлена про час і місце розгляду справи.

Винність ОСОБА_1 підтверджується матеріалами адміністративної справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, яким встановлено факт вчинення правопорушення, актом перевірки від 17.09.2010 року в ході якої виявлено порушення податкового обліку.

Таким чином, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-1 КУпАП, тобто порушення керівниками підприємств встановленого законом порядку ведення податкового обліку.

Разом з тим судом установлено, що дане правопорушення не є триваючим, з моменту його вчинення пройшло більше трьох місяців.

Відповідно до ч.3 ст. 38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення підвідомчі суду, стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня його вчинення..

Пунктом 7 ст. 247 КУпАП встановлено, що провадження в справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи, строків передбачених ст. 38 КУпАП.

За вказаних обставин, провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч.1 ст. 163-1 КУпАП. підлягає закриттю у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Керуючись ст. ст. 280,  283, 284 КУпАП, -

п о с т а н о в и л а:

    ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-1 КУпАП

    Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1   за ч.1 ст. 163-1 КУпАП. закрити у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено подання прокурра до Апеляційного суду Полтавської області  через Машівський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Постанова набирає чинності після закінчення строку її оскарження (опротестування).

   

Суддя: ( підпис )

Копія вірна:

Суддя Машівського районного суду                                                               С.В. Кравець

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація