Судове рішення #12527631

                 

РІШЕННЯ                        Cправа № 2-1379/2010 р.

           ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

13 грудня  2010 року                                                                                 м. Надвірна    

 

Надвірнянський  районний   суд Івано-Франківскої області

в складі:  головуючого - судді     Грещука Р.П.

                            секретаря     -     Юрчило Л.М.

 

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Надвірна  цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до  ОСОБА_2    про розірвання шлюбу  ,-

В С Т А Н О В И В :

29.09.2010 р. ОСОБА_1   звернулася в суд з позовом  до ОСОБА_2   про розірвання шлюбу .

Свої вимоги позивач мотивує тим, що 21.06.1994   року  вона  та ОСОБА_2  зареєстрували шлюб у Надвірнянському відділі  РАГС    Надвірнянської  райдержадміністрації  , актовий запис № 73.

            За час спільного проживання в них народилося дочка ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1   , однак на даний час вона є одружена і має  свою  сім»ю.  

    Причиною розірвання шлюбу стало те, що за час сумісного проживання  у них склалися різні погляди на життя  , вони різні  за характерами  , через що між ними виникали сварки та скандали . Вони втратили  почуття  любові та поваги  один до одного  і спільно як сімейна пара не проживають.  

Просить суд постановити рішення, яким розірвати шлюб між нею та ОСОБА_2  

В судове засідання позивачка не прибула, натомість на адресу суду направила  письмову заяву в якій просить суд розглянути справу в її відсутність, задоволити   позовні вимоги та  розірвати шлюб між нею  та ОСОБА_2 Після розірвання шлюбу змінювати прізвище не бажає.

             Відповідач ОСОБА_2   в судове засідання не прибув та на адресу суду направив заяву в якій  визнає позовні вимоги ОСОБА_1  та не заперечує щодо  розірвання шлюбу.

             Суд  дослідивши письмові докази ,  прийшов до   висновку, що  позов підставний  , так як в судовому засіданні   знайшли своє підтвердження  доводи , які  викладені в позовній заяві  і які  не спростовано відповідачем  та встановлено , що  подальше  спільне життя  подружжя  і збереження  шлюбу  суперечить   інтересам сторін , що мають  істотне значення  .

            Сторони не вживають  заходів  для примирення ,  не  підтримують  жодних  стосунків  як подружня  пара , а за таких обставин цей шлюб   існує формально .

            За згодою позивача  суд також  прийшов до висновку  про залишення  їй  після розірвання шлюбу  прізвища «ОСОБА_1 ».

               На підставі наведеного, ст.ст.105, 110, 112 СК України, керуючись ст. ст.208, 213 – 215, 218, 223 ЦПК України, суд,-

 

В И Р І Ш И В :

            Позов задоволити.

Шлюб між   ОСОБА_1 та  ОСОБА_2   , який зареєстрований 21.06.1994  року   у Надвірнянському відділі  РАГС    Надвірнянської  райдержадміністрації  , актовий запис № 73 - розірвати.

 При розірванні шлюбу  прізвище  ОСОБА_1 - залишити без змін .

 Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання  апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 10 днів з дня його проголошення до апеляційного суду Івано-Франківської області через Надвірнянський районний суд.

      Оригінал рішення зберігається в матеріалах справи № 2-1192/2010 р.

                     

    Суддя                     підпис:                   Грещук Р.П.

           З оригіналом згідно.Суддя                                                                Грещук Р.П.

     

  • Номер: 6/315/67/20
  • Опис: оголошення розшуку боржника Білая Віталія Анатолійовича, 18.07.1988 р.н.
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1379/2010
  • Суд: Гуляйпільський районний суд Запорізької області
  • Суддя: Грещук Роман Петрович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.12.2020
  • Дата етапу: 23.12.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація