Судове рішення #12525392

                                                                     

    Справа № 2-3814/2010

                Р І Ш Е Н Н Я

                                                    І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

15 грудня 2010 року Лозівський міськрайонний суд Харківської області у складі:

головуючої – судді Мішуровської С.Т.,

при секретарі  - Гримашевич К.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Лозова Харківської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернулася до суду  з позовом до ОСОБА_2, в якому просить розірвати між нею та відповідачем шлюб,  посилаючись на те, що вона перебуває з відповідачем в зареєстрованому шлюбі з 28 квітня 2001 року, шлюб у обох перший. Від цього шлюбу сторони мають неповнолітніх дітей: сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та сина – ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, які проживають з нею та будуть проживати після розірвання шлюбу. Спільне життя з  відповідачем не склалося,  сім’я фактично розпалася, шлюбні відносини між сторонами не підтримуються, тому подальше сумісне життя та збереження сім’ї вважає неможливим.

Позивачка у судовому засiданнi позов підтримала, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві, наполягала на розірвання шлюбу, після розірвання шлюбу просила залишити прізвище ОСОБА_1,  місце проживання дітей визначити разом з нею.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав.

          Вислухавши сторони, перевіривши  матеріали справи, суд дійшов до наступного.

            Судом встановлено такі факти та відповідні їм правовідносини.

        Матеріалами справи встановлено, що сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 28 квітня 2001 року, що підтверджується свідоцтвом про одруження, виданим 28.04.2001 року відділом РАЦС Лозівського міського управління юстиції Харківської області, актовий запис № 97.

            Шлюб у сторін перший.

            Спір про розподіл майна  у суді не заявлений.            

            Відповідно до ст.112 Сімейного кодексу України суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітніх дітей та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

             В судовому засіданні встановлено, що між сторонами подружні відносини не підтримуються,  до примирення  сторони не прагнуть, що є підставою для розірвання шлюбу, тому суд вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

 Від шлюбу сторони мають неповнолітніх дітей: сина – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та сина – ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується копіями свідоцтв про народження дітей, які проживають разом з позивачкою та знаходяться на її утриманні, тому суд вважає, що після розірвання шлюбу діти будуть проживати разом з  матір’ю.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 212, 213, 214-215 ЦПК України, ст.ст. 110, 111, 112 Сімейного Кодексу України, суд,-

                                                                    В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.

            Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженцем м. Лозова Харківської області, та ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище ОСОБА_1),  ІНФОРМАЦІЯ_5, уродженкою м. Харків,  зареєстрований 28 квітня 2001 року відділом РАЦС Лозівського міського управління юстиції Харківської області, актовий запис № 97.

Прізвище позивачки після розірвання шлюбу залишити ОСОБА_1.

Місце проживання неповнолітніх дітей -  ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, визначити разом з матір'ю ОСОБА_1

              Рішення може бути оскаржено  в апеляційному порядку в апеляційний суд Харківської області  через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 10 – денний строк з дня проголошення рішення.

Суддя:                                                                                    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація