справа № 2Н-1106/10/16
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 грудня 2010 року м. Харків
Суддя Київського районного суду м. Харкова Колесник С.А., розглянувши заяву Комунального підприємства «Харківські теплові мережі» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2 заборгованості за опалення та гарячу воду, -
Встановив:
Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» звернулося до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення з боржників – ОСОБА_1, ОСОБА_2 заборгованості за надані послуги за опалення та гарячу воду.
Відповідно до ст. 97 ЦПК України, заява про видачу судового наказу подається до суду першої інстанції за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом.
Згідно зі ст. 109 ЦПК України, позови до фізичної особи пред"являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Як вбачається з заяви та доданих до неї документів, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 мешкають в АДРЕСА_1.
На підставі ч.6 ст.100 ЦПК України судом був направлений запит до відділу з питань громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Київського РВ ГУМВСУ в Харківській області.
Згідно наданої відповіді відділу з питань громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Київського РВ ГУМВСУ в Харківській області від 07.12.2010р. №61/2558ст., ОСОБА_1, ОСОБА_2 АДРЕСА_2 зареєстрованими не значаться.
Відповідно до ст. 115 ЦПК України якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду. Ухвала суду разом із заявою та всіма додатками дот неї надсилаються позивачеві.
Згідно п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України у випадку, коли справа не підсудна цьому суду заява повертається позивачеві.
Враховуючи викладене, суд повертає заяву заявнику у зв"язку з непідсудністю справи Київському районному суду м.Харкова.
Керуючись ст..115, п.4 ч.3 ст.121 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Заяву Комунального підприємства «Харківські теплові мережі» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2 заборгованості за опалення та гарячу воду - повернути заявнику, роз"яснивши, що для вирішення цього спору необхідно звернутися до суду за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем перебування боржника.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги протягом п»яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя-