Судове рішення #12521977

     № 3-13475/10

ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

10 грудня 2010 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Мазурик О.Ф., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, які надійшли від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України у м. Києві відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Жмеринського району, Вінницької області, громадянина України, не працюючого, проживаючого: АДРЕСА_1

про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122 ч. 4 КУпАП,

в с т а н о в и в :

26.11.2010 року від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України у м. Києві надійшла справа про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1

У судове засідання ОСОБА_1 не з’явився, причини неявки суду не повідомив. Від нього не надходило клопотання про відкладення розгляду справи, а тому вважаю за можливе розглянути справу у його відсутність.

Перевіривши матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ознаками правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП, суд дійшов висновку про закриття провадження у справі у зв’язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення в діях ОСОБА_1 з наступних підстав.

В протоколі про адміністративне правопорушення серії АІ1 № 109431 від 07.11.2010 року зазначено, що ОСОБА_1 07.11.2010 року керуючи автомобілем «ВАЗ 2107», державний номерний НОМЕР_1не дотримався безпечного інтервалу, завчасно не подав сигналу повороту та не надав переваги в русі автомобілю, що рухався в попутному напрямку, змусивши водія міняти напрямок руху з виїздом на зустрічну смугу, чим створив аварійну ситуацію, тобто вчинив дії передбачені ч. 4 ст. 122 КУпАП.  

Відповідно до ч. 1 ст. 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

В матеріалах справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 відсутні докази про вчинення ним правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП.

Таким чином, судом встановлено, що в порушення вимог передбачених ст. 251 КУпАП в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1  відсутні докази.

На підставі вищевикладеного, суд дійшов висновку, що в діях ОСОБА_1  відсутні подія та склад адміністративного правопорушення, оскільки в матеріалах справи відсутні докази, які б підтверджували наявність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Пунктом 1 ст. 247 КУпАП передбачено, що провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 247, 251, 283-285 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В :

Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 закрити на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація