Судове рішення #12521825

Справа № 22-ц-30934/2010 рік.                                        Головуючий 1-ї інст. : - Єфіменко Н.В

Категорія: договірні.                                                                  Суддя-доповідач:  -  Кокоша В.В.

                 

                                                       

 

   

                                                    У Х В А Л А

                                     І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И

                     

          1 грудня   2010 року.   Судова колегія судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області в складі:

                        головуючого - судді: - Бобровського В.В.,

                        суддів: - Пономаренко Ю.А., Кокоші В.В.,

                        при секретарі  - Назаренко О.О.,

           розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_5 на ухвалу Київського районного суду м. Харкова від 2 липня  2010 року по справі за позовом ПАТ «ОТП Банк» до ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_5  - про стягнення заборгованості за кредитним договором, звернення стягнення на предмет застави,

                                                                в с т а н о в и л а:

           У червні 2010 року ПАТ «ОТП Банк» звернулося в суд з позовом до ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_5, в якому просило стягнути на його користь солідарно з ОСОБА_6, ОСОБА_7 заборгованість за кредитним договором № СL-507-702/885/2008 від 23 квітня 2008 року у сумі 339 141 грн. 93 коп., а також звернути стягнення на автомобіль ТOYOТА, реєстраційний номер НОМЕР_1, власником якого є ОСОБА_5, посилаючись на те, що  ОСОБА_6 не виконує  добровільно умови вказаного кредитного договору.

          Ухвалою Київського районного суду м. Харкова від 2 липня 2010 року відкрито провадження у справі за вказаним позовом та призначено справу до розгляду у відкритому судовому засіданні.

          Не погодившись із вказаною ухвалою суду, ОСОБА_5 подала на неї апеляційну скаргу, в якій посилаючись на порушення судом правил підсудності при відкритті провадження у справі, просить скасувати ухвалу суду та постановити нову ухвалу, якою повернути позовну заяву ПАТ «ОТП Банк».

          26 листопада 2010 року до апеляційного суду Харківської області надійшла заява ОСОБА_5 про відмову від  апеляційної скарги.

         Вказану заяву ОСОБА_5 підтримала в судовому засіданні апеляційної інстанції.

          Згідно ч. 4 ст. 300 ЦПК України особа, яка подала апеляційну скаргу, має право  протягом усього часу розгляду справи відмовитися від неї повністю або частково.

          Питання про прийняття відмови від апеляційної скарги і закриття у зв’язку з цим апеляційного провадження вирішується апеляційним судом, що розглядає справу, в судовому засіданні.  

         Повторне оскарження цього рішення, ухвали із тих самих підстав не допускається.

         Наслідки відмови від апеляційної скарги та закриття у зв’язку з цим апеляційного провадження, передбачені ч. 4 ст. 300 ЦПК України, роз’яснені судом ОСОБА_5 в судовому засіданні апеляційної інстанції.

          З огляду на викладене, судова колегія приймає відмову ОСОБА_5 від апеляційної скарги на ухвалу суду  та закриває у зв’язку з цим апеляційне провадження.

        Керуючись ст. ст. 208, 209, ч. 4 ст. 300  ЦПК України, судова колегія,

                                                      у х в а л и л а:

       

 Прийняти відмову від апеляційної скарги ОСОБА_5 на ухвалу Київського районного суду м. Харкова від 2 липня 2010 року по справі за позовом ПАТ «ОТП Банк» до ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_5  - про стягнення заборгованості за кредитним договором, звернення стягнення на предмет застави.

         Апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_5 на ухвалу Київського районного суду м. Харкова від 2 липня  2010 року - закрити.

         Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Вищого спеціалізованого  суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.

 Головуючий :

 Судді:

         

       

           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація