Судове рішення #12512622

Справа № 3 - 3363/10р.

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

15.11.2010року.                                          м. Черкаси

            Суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Позарецька С.М., розглянувши матеріали, які надійшли з Придніпровського РВ в м. Черкаси ГУМВС України в Черкаській області про притягнення  до адміністративної  відповідальності громадянки  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1,  працюючої: «Хлібокомбінат» - комірник,   за ст. 164 - 10  КУпАП, -

в с т а н о в и в:

   

    20.08.2010 р. близько 11:40 год. за адресою АДРЕСА_1,   гр. ОСОБА_1 здійснювала прийом металобрухту без будь-яких документів, чим порушила законодавство, що регулює операції з металобрухтом.

            20.08.2010 р. близько 15:00 год. за адресою АДРЕСА_1,   гр. ОСОБА_1 здійснювала прийом металобрухту без будь-яких документів, чим порушила законодавство, що регулює операції з металобрухтом.

             ОСОБА_1 на розгляд адміністративної справи з'явилася, провину визнала.

           Крім цього її провина,  підтверджується матеріалами справи, а саме:

-   -     даними протоколу про адміністративне правопорушення від 12.09.2010 р.

     № 005752;

-   -     даними рапорту працівника міліції ОСОБА_2 від 20.08.2010 р.;

-   -     даними пояснення  гр. ОСОБА_3 ;

-   -     даними протоколу отримання металобрухту від 20.08.2010 р.;          

-   -     даними протоколу про адміністративне правопорушення від 12.09.2010 р.

     № 005753;

-   -     даними рапорту працівника міліції ОСОБА_4 від 20.08.2010 р.;

-   -     даними протоколу отримання металобрухту від 20.08.2010 р.;

-   -     даними пояснення  гр. ОСОБА_5 ;

-   -     даними пояснення гр. ОСОБА_6;

-   -     даними пояснення гр. ОСОБА_7;

-   -     даними пояснення гр. ОСОБА_8;

-   -     даними пояснення гр. ОСОБА_9;

-   -     даними пояснення гр. ОСОБА_10;

-   -     даними довідки-характеристики гр. ОСОБА_1;

-   -     даними форми 1.

Вважаю, що для всебічного, повного та об’єктивного розгляду двох адміністративних матеріалів їх необхідно об’єднати в одне провадження, відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП.

        Суддя вивчивши матеріали адміністративної справи, вважає, що в діях ОСОБА_1  вбачається склад адміністративного правопорушення передбаченого ст.164-10 КУпАП, а саме: порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.164-10 КУпАП, суддя, -

п о с т а н о в и в:

Адміністративні матеріали, які надійшли з Придніпровського РВ в м. Черкаси ГУМВС України в Черкаській області про притягнення  до адміністративної  відповідальності громадянки  ОСОБА_1    –  о б’ є д н а т и   в    о д н е     п р о в а д ж е н н я .

Застосувати до ОСОБА_1 , адміністративне стягнення у вигляді  адміністративного штрафу в прибуток держави в сумі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень з конфіскацією металобрухту.

Постанова може бути оскаржена, а також на неї може бути внесено протест прокурора до апеляційного суду Черкаської області протягом 10 днів.

Суддя : підпис

“ВІРНО”: суддя                                        С.М. Позарецька

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація