Судове рішення #12512184

Справа №3-6683/2010 рік

П О С Т А Н О В А

Іменем України

10 листопада  2010 року                             м. Чернівці

    Суддя Першотравневого районного суду м. Чернівці Федіна А.В.., розглянувши адміністративну справу, яка надiйшла вiд Чернівецької обласної митниці, про притягнення до адмiнiстративної  вiдповiдальностi громадянина Молдови ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає: Молдова, село Старі Караушани, Бричанського району за cт. 340 Митного Кодексу України, -

В С Т А Н О В И В :

09.10.2010 року о 18 годині 15 хвилин на залізничному пункті пропуску „Мамалига" митного поста "Кельменці", Чернівецької обласної митниці, під час здійснення митного контролю потягу № 609, сполученням Окниця-Чернівці, у громадянина Республіки Молдова ОСОБА_4, що прямував з Молдови в Україну, було виявлено не задекларований, не пред'явлений до митного оформлення, лікарській засіб „RELIUM" у кількості 1 конвалюти (20 таблеток по 5 мг) вартістю 20,00 гривень, загальною вагою діючої речовини „Діазепам" 0,1 грама, які знаходились в   особистій сумочці,

Громадянин   ОСОБА_4    пройшов    митний контроль та визнав  виявлений лікарський препарат своєю власністю.

Згідно Постанови КМ України від 06.05.2000 року № 770 "Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів" лікарський засіб "Діазепам " включено до переліку психотропних речовин, обіг яких обмежено . (список III. таб. 2)

Зазначені    дії    мають    ознаки    порушення    (порушень)    митних    правил, передбаченого (передбачених) статтями   340 Митного кодексу України.

 Вина ОСОБА_4 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та матеріалами справи, а тому вважаю, що в її діях є склад правопорушення передбачений cт. 340 Митного Кодексу України, в зв’язку з чим за скоєне він має нести відповідальність.

    Згідно акту оцінки предметів порушення митних правил від 09.10.2010 року, вартість лікарського засобу „RELIUM" у кількості 1 конвалюти (20 таблеток по 5 мг) становить 20,00 гривень.

На пiдставi та керуючись ст.ст.340,384,385,390,391,392,393 Митного Кодексу України, ст.36 ч.2 КпАП України, -

                П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_4 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого cт. 340 Митного Кодексу України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді конфіскації лікарського засобу „RELIUM" у кількості 1 конвалюти (20 таблеток по 5 мг) становить 20,00(двадцять) грн., які були вилучені згідно протоколу про порушення митних правил №2982/40802/10 від  24 вересня 2010 року.

Постанова може бути оскаржена до Чернівецького Апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя                                                                А.В. Федіна

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація