Судове рішення #12512177

Справа № 3-1979 / 2010 рік

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ          УКРАЇНИ

27 серпня 2010 року                                   м. Шепетівка

    Суддя Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області – Губіш О.А., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника ЛВ на ст.Шепетівка  про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, прописаного в АДРЕСА_2, не працюючого,

за ст. 51 КУпАП, -

в с т а н о в и в :

    На адресу Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від начальника ЛВ на ст.Шепетівка  надійшов протокол про адміністративне правопорушення від 09.08.2010 року  про порушення ОСОБА_1  вимог ст. 51  КУпАП.

Вказаний протокол про адміністративне правопорушення складено інспектором ГБ ЛВ на ст..Шепетівка  Юзепчук Б.В.                                                                                                                                                                                                                                  

    Відповідно до вимог ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення обов’язково зазначаються точні відомості про особу порушника, в тому числі місце його проживання, знаходження; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; пояснення порушника; інші необхідні дані для вирішення справи.  Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.

    Згідно ст.. 38 КУпАП   у разі відмови в порушенні кримінальної справи  або  закриття кримінальної справи, але при  наявності  в  діях  порушника  ознак адміністративного правопорушення  адміністративне  стягнення  може бути накладено не пізніш як через місяць з дня  прийняття  рішення про відмову в порушенні кримінальної справи або про її закриття.
 
    Проте, як вбачається з матеріалів справи, інформація, що даний факт був зареєстрований в журналі реєстрації заяв і повідомлень про злочини, і по ньому прийняте рішення згідно ст..97 КПК Країни - відсутня. Що в свою чергу робить неможливим визначити строк притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності.  відсутня копія постанови про відмову в порушення кримінальної справи, в протоколі про адміністративне правопорушення не вказана частина статті за якою необхідно притягнути особу до адміністративної відповідальності, відсутня довідка про вартість викраденого .

     Виходячи з наведеного, вказаний протокол з доданими до нього матеріалами підлягає поверненню для належного оформлення.

    Керуючись ст. 256 КУпАП,-

п о с т а н о в и в :

      Протокол про вчинення адміністративного правопорушення від 09.08.2010р.  з доданими матеріалами, складений відносно ОСОБА_1  про порушення вимог ст. 51 КУпАП – повернути  начальнику ЛВ на ст.Шепетівка  для належного оформлення.

    Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом 10 днів з дня її винесення через Шепетіський міськрайонний суд Хмельницької області.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація