Справа № 3-7987/10
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 листопада 2010 року місто Одеса
Суддя Суворовського районного суду міста Одеси Шурупов В.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Державної податкової адміністрації в Одеській області у відношенні:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, суб’єкта підприємницької діяльності, директора ТОВ «Пам’ять», зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1,
про притягнення до адміністративної відповідальності, передбаченої ч.1 ст.155 1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
10 листопада 2010 року у відношенні ОСОБА_1 складений протокол про адміністративне правопорушення, згідно якого при перевірці ТОВ «Память», розташованого за адресою: місто Одеса, вул. Хуторська, 2, працівниками ДПА в Одеській області виявлений факт порушення вимог п.12, п. 13 ст.3, Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (із змінами та доповненнями), а саме порушення згідно встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 свою вину визнав та просив розглянути справу за його відсутності, у зв’язку з чим, згідно зі ст.268 КУпАП, справа розглянута на підставі матеріалів, які маються в справі.
Вивчивши матеріали справи, суддею встановлено, що винність ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.155-1 КУпАП, підтверджена дослідженими матеріалами справи: протоколом №3898 про адміністративне правопорушення від 10.11.2010 року, копією акту №4074/15/32/23/13904878 від 10.11.2010 року та доказана в повному обсязі зібраними по справі доказами.
При визначенні міри адміністративного стягнення, суддя враховує характер правопорушення, особу правопорушника, а також ступінь його вини.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.155 1 , 276, 280, 283 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155 1 КУпАП, та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави, у розмірі 85 гривень.
Копію постанови надіслати для відома ОСОБА_1 та ДПА в Одеській області.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Одеської області шляхом подачі апеляції через Суворовський районний суд міста Одеси на протязі 10 діб з дня винесення.
Суддя: