Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #125009912


№ провадження 2/646/2649/2021

Справа № 646/6728/21



УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

       16 листопада 2021 року                                                         м. Харків

                        Червонозаводський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого - судді Власової Ю.Ю.

секретар судового засідання - Сердюк В.К.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в:

У провадженні Червонозаводського районного суду м. Харкова перебуває вказана цивільна справа.

У судове засідання учасники справи, належним чином повідомлені про дату, час і місце цього засідання, не з`явились.

Стороною позивача до канцелярії суду подано заяви про розгляд справи за їхньої відсутності та підтримання позовних вимог.

Відповідач про причини неявки суду не повідомив, відзиву на позовну заяву, будь-яких заяв або клопотань не надав.

З огляду на положення ч. 4 ст. 223 ЦПК України, суд дійшов висновку про необхідність відкладення розгляду справи та повторного виклику учасників справи в судове засідання.

У зв`язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, згідно ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 223, 240, 247, 260, 261 ЦПК України, суд -

п о с т а н о в и в:

Відкласти розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу до 08 грудня 2021 року до 09 години 45 хвилин.

У судове засідання викликати учасників справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.


Суддя -                                                          Ю.Ю. Власова



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація