Справа №2-5095/2010р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 листопада 2010 року Білгор0од-Дністровський міськрайонний суд Одеської області в складі:
головуючого одноособово – судді Гукаленко О.О.,
при секретарі – Вовченко І.П.,
за участю:
позивачки – ОСОБА_1,
відповідач - ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Білгород-Дністровському цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на її утримання до досягнення дитиною ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, трирічного віку у розмірі 500 грн..
Позивачка в судовому засіданні позовні вимоги уточнила про стягнення аліментів у розмірі 100 грн. щомісячно.
Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав та не запереував про їх задоволення.
Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовна заява підлягає задоволенню.
28 жовтня 2006 року сторони зареєстрували шлюб у Шабівській сільській раді, Білгород-Дністровського райоону, Одеської області серії НОМЕР_1 від 28 жовтня 2006 року. Від шлюбу мають спільну неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Неповнолітня дитина мешкає з позивачкою, знаходиться на її повному утриманні, відповідач матеріальної допомоги на утримання доньки не надає, позивачка на теперішній час знаходиться у відпусці по догляду за дитиною.
Відповідно до ч.1,2,4 ст.75 СК України дружина, чоловік повинні матеріально підтримувати один одного, право на утримання (аліменти) має той із подружжя, який є непрацездатним, потребує матеріальної допомоги, за умови, що другий із подружжя може надавати матеріальну допомогу. Один із подружжя є таким, що потребує матеріальної допомоги, якщо заробітна плата, пенсія, доходи від користування його майна, інші доходи не забезпечують йому прожиткового мінімуму, встановленого законом.
Суд приходить до висновку, що вимоги ОСОБА_1 обґрунтовані, доказані і підлягають задоволенню.
У відповідності до ч.3 ст.88 ЦПК України з відповідача необхідно стягнути державне мито у розмірі 51 грн.
Керуючись ст.75 СК України, ст.ст. 10, 11, 60, 88, 213-215 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини - задовольнити .
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженець Татарбунарського району, Одеської області аліменти на користь ОСОБА_1 на її утримання до досягнення дитиною ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, трирічного віку, а саме до ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі 100 грн. щомісячно, починаючи з 03 вересня 2010 року.
Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір в доход держави в розмірі 51,00 грн..
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення.
Суддя (підпис)
Рішення набрало законної сили 13.12.2010 року.
Копія вірна:
Суддя Білгород-Дністровського
міськрайонного суду Одеської області О.О.Гукаленко