Судове рішення #12476316

Справа № 2-3244/10

У Х В А Л А

І М Е Н Е М               У К Р А Ї Н И

             13 грудня 2010 року суддя Микитівського районного суду м. Горлівки Донецької області Каліуш О.В., розглянувши матеріали цивільної справи № 2-3244/10 року за позовом Комунального підприємства по теплопостачанню «Вуглик» Горлівської міської ради до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію,

В С Т А Н О В И В:

             До Микитівського районного суду м. Горлівки надійшла позовна заява КП по теплопостачанню «Вуглик» Горлівської міської ради до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію.

             Відповідно  до ч. 1 ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи  пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

             Згідно довідки адресно - довідкового відділу УГІРФО ГУМВС України в Донецькій області від 06.12.10 року відповідач ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1

            Виключна або альтернативна підсудність для даної категорії справ ЦПК України не встановлена.

             На підставі ст. 115 ЦПК України, встановивши, що справа не підсудна Микитівському районному суду м. Горлівки Донецької області, позовна заява повертається позивачеві для подання до належного суду.

             Керуючись ст. 115,  п.4 ч.3 ст. 121 ЦПК України,

 У Х В А Л И В:

             Позовну заяву Комунального підприємства «Вуглик» Горлівської міської ради до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію повернути позивачу для подання до належного суду.

             Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Микитівський районний суд м. Горлівки шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали.

             Суддя:                                                                                                                      О.В. Каліуш                                                                                                      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація