Справа №3-6433/10 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 листопада 2010 року Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Лопатинська С.П., розглянувши матеріали, які надійшли з Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, жителя АДРЕСА_1, за ст. 173-2 ч. 2 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
18.11.2010 року близько 18 год. ОСОБА_1, будучи в стані алкогольного сп»яніння та перебуваючи за місцем свого проживання в АДРЕСА_1, вчинив сварку зі своєю матір»ю ОСОБА_2, в ході якої висловлювався нецензурною лайкою, кидався в бійку, на зауваження не реагував, чим вчинив вдруге насильство в сім»ї, будучи раніше притягнутим до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП, 15.04.2010 р. Своїми діями скоїв правопорушення передбачене ч. 2 ст.173-2 КУпАП.
Вину в суді ОСОБА_1 визнав повністю, його вина підтверджується матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, поясненням ОСОБА_1, ОСОБА_2.
Враховуючи особу правопорушника, який раніше притягувався до адміністративної відповідальності, посередньо характеризується, керуючись ст.ст. 221, 283, 173-2 ч.2 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В :
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 ч. 2 КУпАП застосувавши адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 150 грн. (сто п»ятдесят грн.) 00коп.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду на протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя С.П. Лопатинська