Справа №3-425/2010р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 вересня 2010 року м. Жовті Води
Суддя Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області Хорошенко В.М., розглянувши справу про вчинення
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцем м. Жовті Води Дніпропетровської області, громадянином України, приватним підприємцем, проживаючим в АДРЕСА_1;
адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-4 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення АХ №042125 від 26 серпня 2010 року, складеного державним податковим інспектором відділу оподаткування фізичних осіб Жовтоводської ОДПІ ОСОБА_2, приватний підприємець ОСОБА_1 на порушення вимог ст.ст. 8.1.1, 17.2.а, 19.2 Закону України „Про податок з доходів фізичних осіб”, виплативши 19 травня 2010 року виплативши дохід (заробітну плату) працювавшим у нього громадянам ОСОБА_3 – у сумі 1250 грн.; ОСОБА_4 – 1500 грн.; ОСОБА_5 – 1650 грн., а всього – 4400 грн., не утримав з цієї суми і не перерахував до бюджету податок з доходів фізичних осіб у сумі по 660 грн., тобто – порушив порядок утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб, і таким чином вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Згідно ч.2 ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якщо справа підвідомча суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – з дня його виявлення.
Зазначене в протоколі правопрушення не є триваючим, бо триваючі порушення характеризуються безперервним здійсненням єдиного діяння до часу його виявлення (припинення), а такого нема у даному випадку.
З дня вчинення цього порушення до дня надходження справи до суду та її розгляду суддею минуло понад 3 місяці.
У п. 7 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю.
Тому адміністративне стягнення на ОСОБА_1 не може бути накладено, а провадження по даній справі підлягає закриттю.
На підставі викладенного, керуючись ст.ст. 38, 221, 247 п.7, 284, 287, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Провадження по справі про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення – закрити у зв”язку з закінченням на момент розгляду справи строків накладення адміністративного стягнення.
Ця постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим і його представником або на неї може бути внесено протест прокурором протягом 10 днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтоводський міський суд.
Суддя: