Справа №2-5176/10
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
08.11.2010р.
Ленінський районний суд м. Вінниці в складі:
головуючого судді Бойко В.М.
при секретарі Паруліте Ю.Е.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення боргу, -
В С Т А Н О В И В:
В Ленінський районний суд м. Вінниці звернувся ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2 про стягнення боргу.
В позовній заяві зазначено, що 14 листопада 2008 року ОСОБА_1 уклав з відповідачем договір про надання юридичних послуг. Відповідно до умов договору позивач сплатив відповідачу аванс у сумі 2460 грн., а відповідач повинен був представляти інтереси в суді.
Відповідач після отримання грошей від спілкування відмовляється, на телефонні дзвінки не відповідає, взяті на себе обов’язки не виконав.
04.02.2010 року відповідач надав позивачу розписку з зобов’язанням повернути отримані від позивача за договором кошти в сумі 2460 гривень до 08.02.2010 року.
На сьогодні відповідач гроші не повернув, від спілкування знову відмовився та на телефонні дзвінки знову не відповідає.
В судовому засіданні позивач зменшив свої позовні вимоги в частині 3% річних від простроченої суми, що складає 78,8 гривень, та просив стягнути 2460 гривень.
Відповідач позов визнав та не заперечував проти задоволення позову.
При розгляді справи судом встановлені наступні факти та відповідні їм правовідносини.
14.11.2008р. між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 було укладено договір про надання юридичних послуг. Відповідно до умов договору позивач сплатив відповідачу аванс у сумі 2460 грн., а відповідач повинен був представляти інтереси в суді.
Відповідач не виконав умов договору, та зобов’язався повернути аванс сплачений позивачем, про що свідчить розписка від 04.02.2010 року (а.с.9)
Згідно ч.1 ст. 901 ЦК України за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.
Заслухавши думку учасників процесу, оцінивши докази в їх сукупності, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про доцільність задоволення позову.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 901 ЦК України, ст.ст. 10, 60, 213, 215, 224-226 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити .
Стягнути з ОСОБА_2 проживаючого по АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1 проживаючого по АДРЕСА_2 борг в сумі 2460 гривень, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 120 грн., судовий збір в сумі 51 грн.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: