Справа № 2-7455/2010
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
(заочне)
04 листопада 2010 року м. Сімферополь
Київський районний суд м. Сімферополя у складі головуючого судді Тихопой О.О, при секретарі Халілової Е.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в:
Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, мотивуючи свої вимоги тим, що 04.12.2008 року у Відділу РАЦС м. Кувасая, Ферганської області, Республіка Узбекистан між ними було зареєстровано шлюб. Сумісне життя не склалося з причин того, що через різницю в характерах між ними постійно відбуваються сварки і конфлікти, що призвело до фактичного припинення шлюбних відносин. Спільне господарство та сумісне проживання між ними припинено, примирення з відповідачем та збереження сім’ї неможливе.
Позивач ОСОБА_1 у судовому засіданні позовні вимоги підтримала у повному обсязі, на їх задоволенні наполягала, зазначає, що припинення шлюбу фактично сталося також через зловживання відповідачем алкогольними напоями.
Відповідач у судове засідання не з’явився, про причину неявки суду не повідомив. Про час та місця слухання справи був належним чином повідомлений, про що у справі маються докази. Відповідно до ч. 4 ст. 169 ЦПК України, якщо у суду не має відомостей про причину неявки відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).
Вислухавши позивача, вивчивши матеріали справи, суд вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що 04.12.2008 року у Відділу РАЦС м. Кувасая, Ферганської області, Республіки Узбекистану між сторонами був зареєстрований шлюб, актовий запис № 599, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу НОМЕР_1.
У теперішній час сімейні стосунки не склалися, зберегти сім ' ю неможливо, примирення сторони не бажають.
Від шлюбу мають неповнолітню дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає із матір’ю.
Відповідно до ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Згідно із ст. 88 ЦПК України, з відповідача на користь позивачки підлягає стягненню сплачені нею 8,5 грн. судового збору і 30 грн. витрат на інформаційне-технічне забезпечення розгляду справи у суді.
На підставі наведеного, керуючись ст. 112 СК України, та ст. ст. 10, 11, 60, 88, 212-215, 225-226 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.
Розірвати шлюб, зареєстрований 04.12.2008 року у Відділу РАЦС м. Кувасая, Ферганської області, Республіка Узбекистан, актовий запис № 599, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 38,5 грн. судових витрат.
Підчас реєстрації розірвання шлюбу прізвище відповідача залишити «ОСОБА_2», прізвище позивачки залишити «ОСОБА_2».
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано відповідачем до Київського районного суду м. Сімферополя протягом десяти днів з дня отримання його копії
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: