Судове рішення #12439304

Справа № 3-6826/10  

  П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И  

  “09” грудня 2010 року Суддя Деснянського районного суду м. Чернігова Мурашко І.А, при секретарі Янович Я.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Чернігові матеріали які надійшли від Державної податкової інспекції у м. Чернігові про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працює директором ТОВ “Перфект-М”, проживає: АДРЕСА_1, за ч.1 ст.163-2 КУпАП, -  

  В С Т А Н О В И В :  

  ОСОБА_1, працюючи директором ТОВ “Перфект-М”, в порушення п.п.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 року зі змінами та доповненнями, до 20.09.2010 року не подав до банківської установи платіжне доручення на сплату податку на прибуток, яке фактично було подано 25.10.2010 року, чим ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.163-2 КУпАП.  

ОСОБА_1 у судовому засіданні з протоколом про адміністративне правопорушення погодився та підтвердив викладені в ньому обставини.  

Наведене підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, складеним уповноваженою особою відповідно до закону, актом №238/10/19-068 від 26.10.2010 року, які були досліджені у судовому засіданні.  

При визначенні виду стягнення, суд враховує обставини та характер вчиненого правопорушення ОСОБА_1, його наслідки, а також дані про його особу, які встановлені в судовому засіданні, і вважає за можливе накласти на нього стягнення у вигляді штрафу.  

Керуючись ч.1 ст.163-2,ст. ст. 268, 283, 284 п.1 КУпАП, -  

  П О С Т А Н О В И В :  

  Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.163-2 КУпАП і накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 85 грн.  

На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Чернігівської області протягом десяти днів з дня її винесення через місцевий суд, який виніс постанову.  

  Суддя                     І.А.Мурашко  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація