Судове рішення #12439093

Справа 3-511/10  

   

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А  

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 18.08.2010 року  Сосницький районний суд в складі судді Данькова О.М при секретарі Романенко Л.Л, розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Сосниця справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Конятин Сосницького району Чернігівської області, жителя АДРЕСА_1, не працюючого,  за   ч.1    ст. 173-2 КУпАП,  

  В  С  Т  А  Н  О  В  И  В:  

      16.08.2010 року, о 17 годині, ОСОБА_1 за місцем свого проживання вчинив  насильство відносно своєї дружини ОСОБА_2, вигонив її з будинку, висловлювався нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, чим могла бути завдана шкода її психічному здоров’ю.

 В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у скоєнні правопорушення, передбаченого   ч. 1    ст. 173-2 КУпАП,  визнав та пояснив, що дійсно вчинив насильство відносно своєї дружини.       

Дослідивши матеріали справи, заслухавши особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.  

 Обставин, що пом’якшують та обтяжують відповідальність, суд не знаходить.      При накладенні адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, її майновий стан та вважає за необхідне накласти стягнення в межах, установлених санкцією даної статті.                                                          Керуючись ст. 284 КУпАП,  

  П  О  С  Т  А  Н  О  В  И  В :  

 ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення,  передбаченого      ч. 1    ст. 173-2 КУпАП,   і застосувати до нього адміністративне стягнення  у вигляді адміністративного арешту на строк в чотири доби.

Строк відбуття покарання рахувати з 16 годин 40 хвилин 18.08.2010 року.

Постанова суду підлягає негайному виконанню.

Постанова протягом десяти днів з дня винесення може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області шляхом подачі  апеляційної скарги  через Сосницький районний суд.

  Суддя Сосницького районного суду                                                                О.М. Даньков  

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація