Справа № 2-а-2335/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 грудня 2010 року
Деснянський районний суд міста Чернігова у складі : судді Жук М.І., за участю секретаря судового засідання Осипенко Н.І., позивача ОСОБА_1, представника позивача ОСОБА_2 розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВДАІ міста Чернігова сержанта міліції Шемендюк Сергія Миколайовича про скасування постанови про адміністративне правопорушення,-
ВСТАНОВИВ:
26.07.2010 року позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить скасувати постанову відповідача серія СВ №121898 від 18.07.2010 року у справі про адміністративне правопорушення за ст.122 ч.1 КУпАП, який підтримав в судовому засіданні.
В обґрунтування позову позивач посилається на помилковість висновків відповідача при винесенні постанови.
Відповідач в судове засідання не прибув без поважних причин, в поданій заяві від 03.12.2010 року позов не визнав.
Заслухавши пояснення позивача, представника позивача, свідка ОСОБА_4, дослідивши докази по справі - суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
У судовому засіданні встановлено, що відповідачем 18.07.2010 року винесена постанова серія СВ №121898, так як позивач в 07 годин 35 хвилин 18.07.2010 року керував в місті Чернігів на Привокзальній площі автомобілем НОМЕР_1 та здійснив зупинку в зоні дії дорожнього знаку 5.41 «Зупинка заборонена» і був підданий штрафу в розмірі 260 грн.
Відповідно до ст.71 КАС України, суб’єкт владних повноважень повинен доказувати правомірність свого рішення щодо винесення постанови по справі про адміністративне правопорушення в разі заперечення щодо позову.
Згідно ч.1 ст.7 КУпАП, ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв’язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Оскаржувана постанова містить висновок інспектора ДПС щодо вчинення позивачем адміністративного правопорушення, передбаченого ст.122 ч.1 КУпАП, але він не ґрунтується на достовірних доказах, які б об’єктивно свідчили про вчинення позивачем правопорушення : посилання на результати відеофіксації правопорушення, пояснення свідків, які б підтверджували вчинення позивачам адміністративного правопорушення.
За таких обставин суд приходить до висновку, що оскаржувана постанова не відповідає вимогам закону і підлягає скасуванню, так як вина позивача у вчиненні правопорушення не доведена у встановленому законом порядку, а тому вона підлягає скасуванню, із закриттям провадження по справі.
Керуючись ст.ст.71, 158-163, 171-2- КАС України, ст.ст.280, 293 КУпАП, суд,-
ПОСТАНОВИВ :
Позов задовольнити повністю.
Скасувати постанову інспектора ДПС ВДАІ міста Чернігова сержанта міліції Шемендюк Сергія Миколайовича серія СВ №121898 від 18.07.2010 року відносно ОСОБА_1 за ст.122 ч.1 КУпАП та закрити провадження по справі.
Постанова є остаточною та оскарженню не підлягає.
Суддя Жук М.І.
- Номер: б/н
- Опис:
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-2335/10
- Суд: Білопільський районний суд Сумської області
- Суддя: Жук Микола Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.02.2016
- Дата етапу: 22.02.2016
- Номер:
- Опис: діти війни
- Тип справи: на адміністративну справу
- Номер справи: 2-а-2335/10
- Суд: Таращанський районний суд Київської області
- Суддя: Жук Микола Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.10.2010
- Дата етапу: 27.10.2010