Судове рішення #12434128

Справа № 2-О-89/2010 рік  

Р І Ш Е Н Н Я  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

         07 грудня 2010 року       Ріпкинський районний суд Чернігівської  області  

  у складі : головуючого - судді Жовток Є.А.  

при  секретарі Коваль Т.С.  

з участю заявниці ОСОБА_1,  

  розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Ріпки справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючих документів,  

  ВСТАНОВИВ:  

      ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою, в якій просить встановити факт належності їй трудових книжок, зазначивши, що вона є пенсіонеркою і перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду Городнянського району Чернігівської області, де отримує пенсію за віком.  

    Проживаючи в смт.Ріпки, заявниця позбавлена можливості стати на облік в органах ПФУ за місцем проживання через відмінності у написанні її прізвища в паспорті та трудових книжках. Зокрема, прізвище заявниці у паспорті значиться як ОСОБА_1, а в трудових книжках воно записано як ОСОБА_2.  

  Таким чином, ОСОБА_1 просить встановити той факт, що трудова книжка колгоспника № НОМЕР_1 від 23.03.1963 року, а також трудова книжка робітника і службовця від 11.06.1984 року, належать їй.  

    В судовому засіданні заявниця підтримала свої вимоги, посилаючись на обставини, викладені в заяві.  

    Представники заінтересованих осіб – управлінь Пенсійного фонду в Ріпкинському та Городнянському районах в судове засідання не з»явились, надіславши клопотання про розгляд справи у їх відсутність. Проти встановлення факту належності трудових книжок заявниці, не заперечують.  

    Заслухавши пояснення заявниці, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню.  

    У відповідності до п.6 ч.1 ст.256 ЦПК України, суд встановлює факт належності   правовстановлюючих  документів особі, прізвище, ім’я та по-батькові якої, зазначені в документі не збігаються з прізвищем, ім’ям та по-батькові, вказаними у свідоцтві про народження чи паспорті.  

  Частиною 1 ст.257 ЦПК України передбачено, що заява фізичної особи про встановлення факту, що має юридичне значення, подається до суду за місцем її проживання.  

    З  паспорта заявниці вбачається, що вона народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 в ІНФОРМАЦІЯ_2, а її прізвище записано як ОСОБА_1.  

  Зареєстрованим місцем проживання ОСОБА_1 є смт.Ріпки.  

  Паспорт громадянки України заявниці видано 24.12.1998 року.  

  З пенсійного посвідчення заявниці вбачається, що вона перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду в Городнянському районі Чернігівської області.  

  З трудової книжки колгоспника, а також трудової книжки робітника і службовця вбачається, що вказані документи належать ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.  

  Таким чином, в судовому засіданні знайшов підтвердження факт належності заявниці правовстановлюючих документів.  

    На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 234, 256, 215-218 ЦПК України, суд -  

В И Р І Ш И В:  

  Заяву задовольнити.  

  Встановити, що трудова книжка колгоспника № НОМЕР_1 від 23.03.1966 року, видана колгоспом «Дружба» Бурівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області на ім’я ОСОБА_2, належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.  

  Встановити, що трудова книжка робітника і службовця, серії НОМЕР_2 від 11.06.1984 року, видана на ім”я ОСОБА_2, належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.  

  Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку.  

  Апеляційна скарга на рішення може бути подана до апеляційного суду Чернігівської області, через Ріпкинський районний суд, протягом 10 днів, з дня проголошення рішення, а особою яка не була присутня під час проголошення рішення - у цей же строк, з дня отримання його копії.  

  Суддя                                                                                 Є.А. Жовток  

 

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація