Судове рішення #12428514

 

   

  3-420/10  

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 07 грудня 2010 року                      Суддя Близнюківського районного суду Харківської області Павлюченко С.В., розглянувши матеріал, який надійшов від начальника           ВДАІ по обслуговуванню Близнюківського району та АТІ ГУМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

 ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, громадянина України, одруженого, з середньою спеціальною освітою, непрацюючого, -

 за ч.1 ст.130 КУпАП,-

 В С Т А Н О В И В :

  13 листопада 2010 року, о 16 годині 25 хвилин, ОСОБА_2, на автошляху в с. Берестове Близнюківського району Харківської області, в порушення вимог п. 2.5 ПДР України, керував мопедом Хонда без державного номерного знаку, з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду на стан сп’яніння ухилився шляхом відмови, чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.

  Викладене підтверджується  як зібраними по справі доказами, так і особистими поясненнями правопорушника в суді.

  А тому, керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, -

 П О С Т А Н О В И В :

 Піддати ОСОБА_2 адміністративному стягненню у вигляді  ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА КЕРУВАННЯ ВСІМА ВИДАМИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ на строк ОДИН рік.

 Постанова може бути оскаржена або опротестована в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області в 10-денний строк з дня її винесення шляхом подачі скарги або протесту через Близнюківський районний суд Харківської області.

  СУДДЯ                                                                                                                                

         

3-8/10  

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

  15 січня 2010 року                      Суддя Близнюківського районного суду Харківської області Павлюченко С.В., розглянувши матеріал, який надійшов від начальника           ВДАІ по обслуговуванню Близнюківського району та АТІ ГУМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

 ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця смт Близнюки Харківської області, громадянина України, учня ЛПУ-36 м. Лозова Харківської області, який мешкає за адресою: АДРЕСА_2, -

 

за  ч.1 ст.130 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В :

  27 жовтня 2009 року,  о 20 годині 00 хвилин, ОСОБА_4, в смт Близнюки  Харківської області по вул. Радянській, в порушення вимог п. 2.9  ПДР України, керував мопедом DELTA без державного номерного знаку, з явними ознаками алкогольного сп’яніння, чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.

  Правопорушник своєї вини не визнав, заперечуючи стан алкогольного сп’яніння.

 Однак, не дивлячись на невизнання своєї вини правопорушником, викладене  підтверджується  зібраними по справі доказами, зокрема, висновком результатів медичного огляду, протоколом медичного огляду для встановлення факту стану сп’яніння, а також поясненнями  лікаря Близнюківської ЦРЛ Харківської області ОСОБА_5, який підтвердив, що при проведенні медичного огляду ОСОБА_4 дійсно був в стані алкогольного сп’яніння.

  

А тому, керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, -

 П О С Т А Н О В И В :

 Піддати ОСОБА_4 адміністративному стягненню у вигляді  ШТРАФУ у розмірі ДВІ ТИСЯЧІ П’ЯТСОТ П’ЯТДЕСЯТ гривень.

Постанова може бути оскаржена або опротестована в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області в 10-денний строк з дня її винесення шляхом подачі скарги або протесту через Близнюківський районний суд Харківської області.

 СУДДЯ                                

       

3-100/10  

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

  08 квітня 2010 року                      Суддя Близнюківського районного суду Харківської області Павлюченко С.В., розглянувши матеріал, який надійшов від начальника           ВДАІ по обслуговуванню Близнюківського району та АТІ ГУМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

 ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_6, уродженця та мешканця АДРЕСА_3, громадянина України,  непрацюючого, -

 

за  ч.1 ст.130 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В :

  04 березня 2010 року,  о 09 годині 05 хвилин, ОСОБА_6, на автошляху по вул. Перетинська в м. Прилуки ????? області, в порушення вимог п. 2.5   ПДР України, керував скутером «Альфа» ZS50K без державного номерного знаку, з вираженими ознаками алкогольного сп’яніння, від прохлдження медичного огляду на стан сп’яніння ухилився шляхом відмови в присутності поятих, чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.

  Викладене підтверджується зібраними по справі доказами.

 А тому, керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, -

 П О С Т А Н О В И В :

 Піддати ОСОБА_6 адміністративному стягненню у вигляді  ШТРАФУ у розмірі ДВІ ТИСЯЧІ П’ЯТСОТ П’ЯТДЕСЯТ гривень.

Постанова може бути оскаржена або опротестована в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області в 10-денний строк з дня її винесення шляхом подачі скарги або протесту через Близнюківський районний суд Харківської області.

 СУДДЯ                                                              

                                                                                                                                                                        

   

  3-69/10  

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

  18 березня 2010 року                      Суддя Близнюківського районного суду Харківської області Павлюченко С.В., розглянувши матеріал, який надійшов від начальника           ВДАІ по обслуговуванню Близнюківського району та АТІ ГУМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

  ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_8, уродженця та жителя АДРЕСА_4, громадянина України,  неодруженого, з неповною середньою освітою, має на утриманні одну неповнолітню дитину, працюючого охоронцем ПП «Явір» в м.Лозова Харківської області,-

 за  ч.1 ст.130 КУпАП,-

  В С Т А Н О В И В :

  27 лютого 2010 року,  о 17 годині 20 хвилин, ОСОБА_7, в с.В.Водяне Близнюківського району Харківської області, в порушення вимог п. 2.5  ПДР України, керував мопедом «Альфа»  без державного  номерного  знаку, з ознаками  алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду ухилився шляхом відмови, чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.

  Викладене підтверджується  як зібраними по справі доказами, так і особистими поясненнями правопорушника в суді.

 А тому, керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, -

 П О С Т А Н О В И В :

 Піддати ОСОБА_7  адміністративному стягненню у вигляді  ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ  строком СОРОК ГОДИН.

 Постанова може бути оскаржена або опротестована в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області в 10-денний строк з дня її винесення шляхом подачі скарги або протесту через Близнюківський районний суд Харківської області.

 СУДДЯ                                                                                                      

 

   

    3-98/09  

 П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 26 березня  2009 року                      Суддя Близнюківського районного суду Харківської області Павлюченко С.В., розглянувши матеріал, який надійшов від начальника           ВДАІ по обслуговуванню Близнюківського району та АТІ ГУМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

  ОСОБА_8, ІНФОРМАЦІЯ_11, уродженця с. Лукашівка Близнюківського району Харківської області, українця, громадянина України, з вищою освітою, не працюючого, має малолітню дитину, який мешкає за адресою: АДРЕСА_5, -

 за  ч.1ст.130 КУпАП,-  

                                         В С Т А Н О В И В :

  19 лютого 2009 року о 23 год. 40 хв., ОСОБА_8,  по вул. Радянській  смт Близнюкив Харківської області, керував скутером «Дельта» без державного номерного знаку знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.

      Будучи опитаним у суді ОСОБА_8 своєї вини не визнав, вказуючи на те, що на скутері він не їхав, а котив його, оскільки перед тим випив пива.

      Однак, не дивлячись на це, вина ОСОБА_8 в скоєнні даного правопорушення підтверджується як наданими матеріалами справи, так і зібраними судом доказами.

      Так, опитаний в суді співробітник Близнюківського ВДАІ  ОСОБА_9 пояснив, що 20 лютого 2009 р. він ніс службу по нагляду за дорожнім рухом, коли начальник ВДАІ викликав його на вул. Радянській смт Близнюки, де двоє громадян їхали на скутері посеред дороги, постійно маневруючи. Під’їхавши на те місце, де їх наздогнав начальник ВДАІ, він з’ясував, що особою, яка керувала скутером, був ОСОБА_8 Після цього він направив його на медичний огляд, де і було встановлено факт сп’яніння, про що ним і було складено відповідний протокол.

      З  протоколу медичного огляду № 43 від 20.12.2009 р. вбачається, що у ОСОБА_8 виявлено стан сп’яніння.

      З пояснення гр-на ОСОБА_10 вбачається, що він був очевидцем того, як ОСОБА_8 в ніч з 19 на 20 лютого 2009 р. керував скутером, явно знаходячись в стані сп’яніння.

      Таким чином, аналізуючи зібрані по справі докази, слід  прийти до висновку, що вина ОСОБА_8 у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, повністю доказана.

      Його твердження про те, що він скутером не керував, а тільки знаходився біля нього, спростовуються вищевказаними пояснення як співробітника ДАІ, так  і свідка, ставити під сумнів які, в їх сукупності, у суду нема ніяких підстав.

 Враховуючи викладене, сімейний стан правопорушника, слід прийти до висновку, що за допущене правопорушення на нього слід накласти покарання, передбачене ч.1 ст. 130 КУпАП, тобто громадські роботи.

      А тому, керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП,-

 П О С Т А Н О В И В :

 Піддати  ОСОБА_8 адміністративному стягненню в вигляді громадських робіт на строк СОРОК годин.

 Постанова може бути оскаржена або опротестована в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області в 10-денний строк з дня її винесення шляхом подачі скарги або протесту через Близнюківський районний суд Харківської області.

  СУДДЯ                                          

                              

     

3-280/10  

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

  25 серпня 2010 року                      Суддя Близнюківського районного суду Харківської області Павлюченко С.В., розглянувши матеріал, який надійшов від начальника           ВДАІ по обслуговуванню Близнюківського району та АТІ ГУМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності

 ОСОБА_11, ІНФОРМАЦІЯ_14, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_15, громадянина України, з неповною середньою освітою, неодруженого, має на утриманні одну неповнолітню дитину, непрацюючого, -

 

за  ч.1 ст.130 КУпАП,

ст.124 КУпАП,-

В С Т А Н О В И В :

  18 липня 2010 року,  о 22 годині 00 хвилин, ОСОБА_11, на 27 км+400 м автошляху Мерефа-Павлонрад в м. Зміїв Харківської області, в порушення вимог п. 2.9, 12.1   ПДР України, керуючи автомобілем ВАЗ 21099 з державним номерним знаком НОМЕР_1, в стані алкогольного сп’яніння, не обрав установленої межі швидкості руху, скоїв дорожньо-транспортну пригоду, пошкодивши автомобіль ВАЗ 21099 державний номерний знак НОМЕР_1 , чим скоїв адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст.130 та ст.124 КУпАП.

Порушник свою вину визнав частково, однак проти керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння не заперечує.

Викладене підтверджується як зібраними по справі доказами, так іособистими поясненнями правопорушника  в суді.

 А тому, керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, -

 П О С Т А Н О В И В :

 Піддати ОСОБА_11 адміністративному стягненню у вигляді  ШТРАФУ у розмірі ТРИ ТИСЯЧІ гривень.

Постанова може бути оскаржена або опротестована в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області в 10-денний строк з дня її винесення шляхом подачі скарги або протесту через Близнюківський районний суд Харківської області.

 СУДДЯ                                                              

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація