Судове рішення #12424952

Справа № 3-1132/2010

П О С  Т А Н О В А

Іменем  України

08 грудня 2010 р.

Суддя Зборівського районного суду Тернопільської області Чорна В.Г.

розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ (підпорядкованого УДАІ) з обслуговування адміністративної території Зборівського району Тернопільської області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1., проживає: АДРЕСА_1,  Зборівського району,

не працюючого,-

за  ст.122-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

В С Т А Н О В И В:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ВО1№ 061503 від 09 листопада 2010 року, ОСОБА_1 біля 20 год. 40 хв в с. Озерна Зборівського району Тернопільської області, керував автомобілем ВАЗ «2102» НОМЕР_1 на якому був встановлений спеціальний звуковий сигнал без дозволу Державтоінспекції, чим порушив  ст. 122-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вина ОСОБА_1 доведена матеріалами адміністративної справи, однак  враховуючи характер вчиненого правопорушення  є малозначними, та його слід звільнити від адміністративної відповідальності обмежившись усним зауваженням.

      На підставі наведеного, керуючись ст.ст.22, 283-285 КУпАП,-

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1  звільнити від адміністративної відповідальності передбаченої ст.122-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв'язку з малозначністю, справу закрити, а йому оголосити усне зауваження.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови, шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційного суду Тернопільської області через Зборівський районний суд.

Суддя підпис                  Копія вірно

Суддя Зборівського

районного суду                       Чорна В.Г.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація