№22о-27-2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
М.Дебальцеве 21 березня 2007 року
Дебальцівський міський суд Донецької області у складі:
Головуючий суддя Нікулін О.А.
При секретареві: Бичковський В.М.,
За участі народних засідателів: ОСОБА_5.ОСОБА_6.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні ум. Дебальцеве цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа комунальне житлово-експлуатаційне підприємство №1 „ про визнання особи безвісно відсутньою",-
Встановив:
ОСОБА_1звернулася до суду із заявою про визнання безвісно відсутнім ОСОБА_2ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження.
В обгрунтування заяви ОСОБА_1вказала, що її чоловік ОСОБА_2відсутній за місцем помешкання з 1991 року. Місце перебування його їй не відомо. Визнання його безвісно відсутнім необхідно для скасування реєстрації його оскільки на відсутню особу продовжується нарахування комунальних платежив, що є обтяжливим для неї
У судовому засіданні ОСОБА_1підтримала заяву та пояснила, що її чоловік ОСОБА_21950 року народження з 1991 року відсутній за місцем реєстрації: АДРЕСА_1. Він виїхав з постійного місця перебування на заробітки, від нього з вказаної дати не надходило жодного повідомлення про місце знаходження або роботи. Вона здійснювала його розшук, але будь-яких даних про нього не отримала.
Представник третьої особи в судове засідання не з'яівився. На адресу суду надійшов лист від третьої особи про слухання справи за його відсутності, та про незаперечення щодо задоволення заяви ОСОБА_1.
Суд вважає можливим розглянути заяву ОСОБА_1за відсутності третьої особи, оскільки наявні у справі матеріали є достатніми для встановлення прав та обов'язків сторін.
Заслухавши пояснення заявниці, дослідивши матеріали справи, допитавши свідкив, суд вважає, що заява ОСОБА_1підлягає задоволенню з наступних підстав.
ОСОБА_2зареєстрований та мешкає за адресою:АДРЕСА_1 . З 1991 року ОСОБА_2вибув з місця помешкання до міста Нягань Тюменсбкої області на заробітки. З цього часу заявниця не має відомостей щодо його місця перебування.
Допитаний у судовому засіданні свідок ОСОБА_7підтвердив факт відсутності ОСОБА_2. за місцем помешкання з 1991 року.
Аналогічні пояснення в судовому засіданні дали свідки ОСОБА_3та ОСОБА_4.
В 1996 та в 1994 роках на ім'я заявниці повертався виконавчий лист з відміткою про непроживання ОСОБА_1в м. Нягань.
З копії повідомлення на ім'я заявниці випливає, що ОСОБА_2. перебував в розшуку як боржник з аліментів.
Актом перевірки дотримання паспортних правил від 12.02.2007 року встановлено, що ОСОБА_2відсутній за місцем реєстрації: м.АДРЕСА_1 понад 10 років.
Довідкою про склад сім'ї підтверджується наявність реєстрації ОСОБА_2. за адресою:
АДРЕСА_1.
Надані заявницію докази підтверджують відсутність ОСОБА_2за місцем помешкання понад 1 рік.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 212-215,249 ЦПК України, ст. 43 ЦК України,-
ВИРПІШВ:
Заяву ОСОБА_1задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1року народження безвісно відсутнім з 01 січня 1992 року.
Рішення може бути оскаржено до Донецького Апеляційного суду протягом 10 днів.