Судове рішення #1239710

         № 3-7497

2007  р.

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

                               І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

 

08 листопада 2007  р.                      Суддя   Дунаєвецького  районного суду,                                                                                                                                                                                                                                                               Хмельницької області    Маринчак О.М.

 

Розглянувши матеріали,                                                              

 

про притягнення  до  адміністративної  відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, українця, мешканця с.Січинці Дунаєвецького району, не працюючого,

 

за  ст.122 ч.2  Кодексу  України  про  адміністративні  правопорушення

 

В  С  Т  А  Н  О  В  И  В :

                   20 вересня 2007 року, о 07 год 15 хв на автодорозі Житомир-Чернівці ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом ВАЗ 2106, номерний знак НОМЕР_1, не додержав вимогу дорожнього знаку, чим порушив п.8.4 Правил Дорожнього Руху.

         В судове засідання не з'явився, хоча про дату, час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений, будь-яких заперечень суду не представив.

          Керуючись ст.ст.283, 285 Кодексу України про  адміністративні  правопорушення

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 за ч.2 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі вісім гривень.

                   Постанова оскарженню не підлягає.

 Суддя /підпис/:

Вірно:

Суддя Дунаєвецького райсуду                                                 О.М.Маринчак

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація