Судове рішення #12394027

 

      Справа № 3-8422/10

 ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

             07 грудня 2010 року                                                         місто Одеса

Суддя Суворовського районного суду міста Одеси Мунтян О. О., при секретарі Громік Д.Д. розглянувши адміністративні матеріали, яки надійшли з  Суворовського районного відділу ОМУ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

  який мешкає за адресою: АДРЕСА_1.

  за ч.1 ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -  

  ВСТАНОВИВ:

Відповідно до представлених матеріалів, 07.12.2010р. о 00 год. 30 хв., громадянин ОСОБА_1 знаходячись в стані алкогольного сп’яніння за місцем свого проживання вчинив скандал зі своєю сестрою під час якого взяв стілець та розбив ним вікна.      

За вищевказаними обставинами ст. лейтенантом міліції Суворовського РВ ОМУ ГУМВС України, відносно ОСОБА_2 було складено протокол серії ОД № 0024572/3 від 07.12.2010 року про порушення ним положень ч.1 ст. 173-2 КУпАП України.

 Гр. ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину визнав в повному обсязі у скоєному покаявся.

Крім особистих пояснень наданих у судовому засіданні, вина ОСОБА_1 підтверджується наступними обставинами:

-   Відповідно до  протоколу серії ОД № 0024572/3 від 07.12.2010 року, громадянин ОСОБА_1 знаходячись в стані алкогольного сп’яніння за місцем свого проживання вчинив скандал зі своєю сестрою під час якого взяв стілець та розбив ним вікна.      (а.с.1).

-   Заявою (а.с.4)

-   Поясненнями (а.с.5)

Таким чином, суд дійшов до висновку, що своїми діями гр. ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 27, 38, ч.1 ст. 173-2, 221, 249,283, 284,  суд, -

                       ПОСТАНОВИВ:

  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 визнати винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 гривень.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд м. Одеси на протязі 10-ти днів з дня  її винесення.  

Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація