Судове рішення #12394001

Справа № 3-3156/2010р.

ПОСТАНОВА

Про притягнення до адміністративної відповідальності

17.09.2010 року                                                                                             м. Каховка

            Суддя Каховського міськрайонного суду Херсонської області Терещенко О.Є., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли від Каховського РВ УМВС України в Херсонській області  про притягнення до адміністративної відповідальності :

 

            ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянина України, одруженого, працюючого водієм на заводі будматеріалів, мешканця АДРЕСА_1

        За ст. 1732 ч.1 КУпАП,

встановив :

15.09.2010 року гр. ОСОБА_1 приблизно о 16.00 годині в м. Каховка в своїй квартирі,  перебуваючи в тверезому стані висловлювався нецензурною лайкою на адресу своєї дружини, на зауваження не реагував.

         Вину визнав.                                                                

         Керуючись ст.ст. 21, 64 Конституції України, на підставі ст. ст. 9, 10, 1732 ч.1, 283, 284, 286 КУпАП,

постановив:

          ОСОБА_1  піддати адміністративному покаранню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 51 грн. (р/р 31118106700011  код ОКПУ 24103779 МФО 852010 код платежу 21081100 банк одержувач УДК у Херсонській області м. Херсон).

           Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з моменту проголошення до апеляційного суду Херсонської області через Каховський міськрайонний суд.

                 Суддя :                                                                                     О.Є.Терещенко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація