Судове рішення #12392484

                                                                                                             

  П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М           У К Р А Ї Н И

02 вересня 2010 року                                         м. Торез                                                                                

    Суддя Торезького міського суду Донецької області Гнатюк О.М., розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла з Торезького МВ ГУМВС України в Донецькій області,  про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, що не працює, який мешкає та зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1, раніше адміністративному стягненню не піддавався.

за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В :

07 серпня 2010 року о 21 годині 25 хвилин ОСОБА_1 знаходячись біля Торезького МВ за адресою: м. Торез, вул. Енгельса, справляв свої природні потреби (мочився) в громадському місці, чим порушив громадський порядок.

Своїми діями ОСОБА_1 скоїв правопорушення, передбачене ст. 173 КпАП України.

Правопорушник в судове засідання з’явився. Провину у скоєному правопорушенні визнав повністю та пояснив що 07 серпня 2010 року о 21 годині 25 хвилин справляв свої природні потреби (мочився) в громадському місці.  Права, передбачені ст. 63 Конституцією України та ст. 268 КпАП України йому роз’яснені.

Крім пояснень, вина ОСОБА_1 також підтверджена протоколом про адміністративне правопорушення  серії ДО №600616 від 07.08.2010 року.

За таких обставин, оцінивши наведені докази, визнаю вину ОСОБА_1 в інкримінованому адміністративному  правопорушенні доведеною,  в його діях  є склад правопорушення, передбаченого ст. 173 КпАП України.

При обранні міри адміністративного стягнення враховується характер правопорушення, ступінь провини правопорушника і дані про його особу.        

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 173, 280, 283-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1  визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КпАП України та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 (п’ятдесят одна) гривня 00 копійок.  

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесений протест прокурора в Апеляційний суд Донецької області протягом десяти діб з дня винесення постанови через Торезький міський суд Донецької області.

   

Суддя Торезького міського суду                                                                   О.М. ГНАТЮК  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація