Справа № 3-1879/2010
ПОСТАНОВА
іменем України
06 грудня 2010 року м. Вінниця
Суддя Вінницького районного суду Вінницької області Васильєва Т.Ю., розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли від Вінницького РВ ГУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого АДРЕСА_1, не працюючого
за ст. 187 ч. 1 КпАП України, -
Встановив:
Працівниками Вінницького РВ ГУМВС України у Вінницькій області ОСОБА_1 притягується до адміністративної відповідальності за те, що він 05.12.2010р. о 22.30год., знаходився в кафе-бар «Поле-Чудес» ПП ОСОБА_2, чим вчинив порушення правил адміністративного нагляду, встановлених постановою Літинського районного суду Вінницької області від 31.03.2009 року.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 187 ч. 1 КпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнав, також вона доведена матеріалами справи, а саме протоколом про адміністративне правопорушення серії ВІ 10 № 002317 від 06.12.2010 року.
З врахуванням обставин справи та особи правопорушника, суд вважає, що відносно нього слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст. ст. 187 ч. 1, 280, 283, 294 КУпАП, -
Постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 187 ч. 1 КпАП України та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 68 гривень в дохід держави.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя: